ilustračná foto, kampaň Pilsner Urguell z roku 2017

Plzeňský Prazdroj vyhlasuje výsledky výberového konania na hlavného kreatívneho partnera pre prémiový ležiak Pilsner Urquell. Víťazom sa stala agentúra Young & Rubicam Praha.

Do uzavretého tendra pozval Plzeňský Prazdroj šesť agentúr, výberové konanie prebiehalo od konca januára a týka sa českého a slovenského trhu.

„Oceňujeme kvalitu návrhov, ktoré nám predložilo všetkých šesť agentúr. Nakoniec sme sa jednoznačne rozhodli pre agentúru Young & Rubicam. Kľúčové pri rozhodovaní pre nás bolo to, že Y & R predložila presne to, čo sme hľadali. Máme z tohto výsledku radosť, pretože Y & R nám predstavila dlhodobý strategický koncept, ktorý presne zodpovedá kreatívnym ambíciám ikonickej značky Pilsner Urquell pri jej ďalších krokoch na úspešnej ceste do sŕdc českých a slovenských zákazníkov,“ hodnotí výsledok tendra Grant McKenzie, marketingový riaditeľ Plzeňského Prazdroja.

Tím Y & R povedie Chief Creative Officer Tereza Svěráková, ktorá je členkou globálneho kreatívneho boardu siete Y & R. Minulý rok ju americký časopis Adweek zaradil medzi 20 kreatívcov sveta, ktorí svojou prácou najviac ovplyvňujú odbor.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu