Denník SME od januára rozšíril svoje spravodajstvo o plošné témy z regiónov. Vychádzajú dva razy týždenne a  prinášajú občianske, servisné informácie a zaujímavosti z celého Slovenska.

„Chceme využiť redakčný potenciál Petit Press-u v regiónoch,“ hovorí Jana Paulovská, šéfredaktorka siete týždenníkov MY, patriacich do vydavateľskej skupiny Petit Press, ktorá je za projekt zodpovedná.

„Verejnosť spravidla registruje z mediálneho domu Petit Press najmä denník SME. V regiónoch však máme v týždenníkoch MY na strednom a západnom Slovensku a v Korzári na východe vyše  stovky redaktorov. S takým redakčným pokrytím nedisponuje žiadne vydavateľstvo a ani agentúra,“ dopĺňa Jana Paulovská.

Ak sa témy, ktoré momentálne vychádzajú na dvojstranách, stretnú s výrazným čitateľským záujmom, SME je pripravené venovať regionálnym informáciám väčší priestor.

Petit Press má redaktorov v takmer všetkých okresných mestách. V regiónoch vydáva 22 týždenníkov MY, denníky Košický a Prešovský Korzár, týždenníky Prešovské a Humenské noviny a sieť schránkových novín ECHO.

Po novom majú regionálne témy ešte silnejšie miesto v denníku SME-5.1.2015
SME, 5. januára 2015
Po novom majú regionálne témy ešte silnejšie miesto v denníku SME-7.1.2015
SME, 7. januára 2015
Po novom majú regionálne témy ešte silnejšie miesto v denníku SME-12.1.2015
SME, 12. januára 2015
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu