Začiatkom marca štartuje na obrazovkách televízie JOJ nová tanečná súťaž, ktorej moderátorom bude populárny Vilo Rozboril. Jej pracovný názov „Vytancuj si sen“ sa zmenil na už oficiálny názov „Tanec snov“. Televízia JOJ vo štvrtok 12. februára predstavila upútavku v ktorej Vilo Rozboril vyzýva divákov na nezabudnuteľný tanec snov: „Dámy a páni, smiem, prosiť?“

 

Nová show Tanec snov má všetky atribúty byť úspešnou reláciou. Dôkazom nie je len predchádzajúci úspech podobných už zrealizovaných tanečných projektov, ale nemalú mieru tu zohráva i fakt, že moderátor má u slovenskej populácie obrovský ohlas.

Pripomeňme si, že jeho show V siedmom nebi bola absolútne najsledovanejším slovenským programom v roku 2014, na TV JOJ si ju napr. dňa 7. decembra pozrelo až neuveriteľných milión šesťtisíc divákov v univerzálnej cieľovej skupine 12+. Pre JOJku a jej show to znamenalo excelentnú 21,6 % sledovanosť a vynikajúci podiel na trhu až 44,2 %. Uvidíme či dokáže tieto čísla televízia zopakovať aj s novou tanečnou show.

Vilo Rozboril sa v novej show vráti na obrazovky televízie JOJ už v nedeľu 8. marca. V šou budú súťažiť tanečné páry zložené vždy z celebrít ale i ľudí, ktorí prišli vytancovať sen niekomu blízkemu. Tancovať uvidíte speváka skupiny Desmod – Kulyho, moderátorku hlavného spravodajstva televízie JOJ – Adrianu Kmotríkovú, ale aj herca Jána Dobríka, ktorého poznáte ako Adama zo seriálu Divoké kone, prezradila televízia na svojom webe.

Show V siedmom nebi s Vilom Rozborilom nekončí a isto sa vráti ešte v tomto roku, ako avizuje  televízia vo svojich zverejnených programových plánoch.

Marián Luha

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu