Juraj Šoko Tabaček, Čo ja viem (zdroj: RTVS, autor foto: Eibner Production)

V piatok večer sledovalo vedomostnú šou Čo ja viem na Jednotke 385 tisíc divákov pri trhovom podiele 17,9 % v cieľovej skupine 12+ a relácia sa tak stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

V sobotu prilákala k obrazovkám súťažno-zábavná šou Záhady tela 343 tisíc divákov pri trhovom podiele 16,4 % v cieľovej skupine 12+ a taktiež sa stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Vysokej sledovanosti sa tešili aj ďalšie zábavné relácie, diskusná relácia O 5 minút 12 a športové prenosy na Dvojke.

Piatkový večer ovládla šou Čo ja viem (385 tisíc divákov, shr 17,9 %) a prostredníctvom mobilnej aplikácie si svoje vedomosti otestovalo viac ako 27 tisíc divákov pri televíznych obrazovkách.

Relácia bola v danom čase najsledovanejším televíznym programom a zároveň sa stala aj nasledovanejším nespravodajským programom dňa.

V sobotu u divákov bodovala spomínaná súťažno-zábavná šou Záhady tela (343 tisíc divákov, shr 16,4 %) a rovnako bola najsledovanejším programom v danom čas a zároveň aj najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Divákov k obrazovkám počas sobotného večera prilákali aj satirický seriál Pumpa, ktorý si nenechalo ujsť 268 tisíc divákov pri trhovom podiele 13,1 % v cieľovej skupine 12+.

Divákov Dvojky aj počas uplynulého víkendu najviac zaujali športové prenosy. V piatok si prípravný zápas Česko – Slovensko na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2021 nenechalo ujsť 195 tisíc divákov pri trhovom podiele 9,4 % v cieľovej skupine 12+.

V nedeľu si prišli na svoje futbaloví fanúšikovia. Futbalový duel Slovan Bratislava – DAC Dunajská Streda v rámci Fortuna ligy sledovalo 110 tisíc divákov pri trhovom podiele 6,7 % v cieľovej skupine 12+.

V nedeľu zaujala divákov aj diskusná relácia O 5 minút 12 na Jednotke, ktorú si nenechalo ujsť 332 tisíc divákov pri trhovom podiele až 28,6 % v cieľovej skupine 12+.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu