Pokec.sk umožňuje tzv. second screen experience, keď správy z chatu komunitného portálu Pokec.sk sa zobrazia live priamo na LED obrazovke na štadióne počas futbalových kvalifikačných zápasov o postup na Majstrovstvá Európy 2016. Na sociálnej sieti Pokec.sk budú vytvorené aj exkluzívne onlinové futbalové chatovacie miestnosti.

Pokec.sk fandí futbalu. Rozširuje možnosti svojej mobilnej aplikácie-autor foto-William Iven, zdroj foto-Pixabay.com
Pokec.sk fandí futbalu. (autor ilustračnej foto: William Iven, zdroj foto: Pixabay.com)

Pokec.sk spolu so Slovenským futbalovým zväzom pripravil aj tento rok exkluzívne online futbalové miestnosti. Pre používateľov to znamená online komentovať zaujímavé zápasy najlepších európskych reprezentačných tímov.

Komentáre v chatovacej miestnosti sa zobrazia live priamo na LED obrazovke na štadióne. Vďaka Pokecu sa tak môžu počas futbalových stretnutí fanúšikovia podeliť o radosť s celým štadiónom.

„Futbalové miestnosti majú veľmi pozitívny ohlas. Používatelia majú možnosť povzbudiť našu futbalovú reprezentáciu aj tým, že sa zapoja do online diskusie v chatovacej miestnosti. Fandíme stále viac,“ vysvetľuje František Novák, Head of Pokec.sk.

Portál Pokec.sk je najväčší slovenský komunitný portál (sociálna sieť). Mesačne ho navštívi takmer 1 milión jedinečných návštevníkov (RU). Na Pokeci je zaregistrovaných približne 1,3 milióna nickov a denne si používatelia odošlú vyše 6 miliónov správ rýchlej pošty.

Špeciálne vytvorená online futbalová miestnosť pre daný zápas sa zobrazí na LED obrazovke na štadióne trikrát počas zápasu – a to pred stretnutím, cez prestávku a po zápase.  Azet dáva takto možnosť prostredníctvom m.pokec.sk komentovať zápasy priamo z mobilu na štadióne. Do miestnosti môžu používatelia samozrejme prispievať správami aj z pohodlia obývačky cez notebook, či PC.

Pokec.sk fandí futbalu. Rozširuje možnosti svojej mobilnej aplikácie-autor foto-Damon Nofar, zdroj foto-pixabay.com
Pokec.sk fandí futbalu. (autor ilustračnej foto: Damon Nofar, zdroj foto: pixabay.com)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu