Jana Krescanko Dibáková (zdroj: TV JOJ)

Na jeseň sa opäť v štúdiu Na hrane stretnú dvaja politici a budú sa venovať aktuálnym politickým a spoločenským témam. Diváci sa opäť budú mať možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie.

Otázky, ktoré nebudú zodpovedané v živom vysielaní, sa hostia pokúsia zodpovedať na webe nahrane.joj.sk po skončení diskusie.

Od jesene bude reláciu moderovať jej dramaturgička a skúsená politická redaktorka spravodajstva TV JOJ Jana Krescanko Dibáková.

Moderátor Michal Magušin, s ktorým sa diváci stretávali doteraz, sa po náročnom pracovnom roku rozhodol venovať sa len jednému projektu – webovej žurnalistike, ktorú robil aj pred moderovaním relácie Na hrane.

„Z TV JOJ som odišiel po skončení sezóny. Bola to dobrá skúsenosť, mal som toho už však na pleciach priveľa a rozhodol som sa všetky sily sústrediť len na jeden projekt. Odišiel som aj z týždenníka .týždeň a začal som naplno pracovať pre Postoj.sk. Budem pracovať ako redaktor a mojou hlavnou náplňou budú video-diskusie. Ďakujem všetkým ľuďom v .týždni aj v TV JOJ za spoluprácu a úprimne si vážim, že mi dali priestor na realizáciu,“ povedal pre Mediahub.sk Michal Magušin.

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu