ADV Europe, majiteľ najväčšieho slovenského vyhľadávača zliav Odpadnes.sk, kúpil od Azet.sk porovnávač cien Superdeal.sk. Nový vlastník plánuje Superdeal.sk zlúčiť s Odpadnes.sk a vytvoriť tak univerzálny priestor pre všetkých fanúšikov najvýhodnejšieho online nakupovania. Novú platformu bude viesť ako COO Roman Helt, ktorý naposledy pôsobil v H1 Slovakia, najväčšej  internetovej poradenskej agentúre v česko-slovenskom priestore.

„Superdeal.sk má veľmi sofistikovaný systém spracovania a vyhodnotenia nazbieraných dát,“ hovorí Jozef Kulich, konateľ ADV Europe. „Postupné zlúčenie pod Odpadnes.sk prinesie našim zákazníkom celkový prehľad o všetkých online produktoch slovenského internetu a zapojeným e-shopom na oplátku poskytneme relevantné publikum, skúsenosti a možnosť zapojiť sa do affiliačného systému be1.sk,“ dopĺňa.

Najnavštevovanejšou kategóriou na superdeal.sk bola v uplynulých dvanástich mesiacoch sekcia parfumov, no najprezeranejším porovnaním boli cenové ponuky týkajúce sa mobilného telefónu Sony Xperia Z1 Compact a digitálneho fotoaparátu Samsung WB350F.

Dlhodobou ambíciou odpadnes.sk je byť vstupnou bránou do sveta online nakupovania, poskytnúť zákazníkom služby plnohodnotného nákupného poradcu na internete a sprostredkovať im tie najlepšie ponuky od overených partnerov. Nakupovanie cez najväčší slovenský agregátor zliav šetrí čas a dokáže zákazníkom zabezpečiť kúpu kvalitného tovaru alebo služby s garanciou spokojnosti.

superdeal.sk  vznikol koncom roka 2008 a odvtedy každý mesiac pomáha tisícom spokojných užívateľov vyhľadať najlepšie ceny pre tovary a služby na Slovensku. Porovnanie cien cez internet pomáha nakupujúcim nielen ušetriť pri kúpe desiatky až stovky eur, ale aj nájsť spoľahlivé a overené e-shopy, cez ktoré sa nákup online naozaj oplatí. Najvyhľadávanjšími artiklami na Superdeal.sk sú parfémy, chladničky a hodinky. V prvej desiatke sa ešte nachádzajú mobilné telefóny a príslušenstvo, televízory, dámska obuv a knihy a e-knihy.

odpadnes.sk  je podľa merania  AIM Monitor najnavštevovanejší vyhľadávač zľavových ponúk na Slovensku (348 764 RU – august 2014). Odpadnes.sk združuje ponuky takmer tridsiatich zapojených partnerov, vrátane najväčších portálov Zlavomat, ZlavaDna, ZaMenej, CenyNaDne, Jozko.sk, Boomer a i. Doteraz (od roku 2011) Slováci vďaka portálu ušetrili viac ako 13 miliónov eur pri sprostredkovaní vyše 231-tisíc nákupov.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu