Aktuality.sk druhý z najnavštevovanejších spravodajských portálov na Slovensku spustil v pondelok 2. marca 2015 svoju redakciu v Bratislave. Zároveň rozšíril aj svoj tím edítorov a reportérov.

Portál Aktuality.sk presunul celú redakciu do Bratislavy

Celý projekt presunu aktuality.sk zo Žiliny do Bratislavy zaštrešoval Peter Bárdy, šéfredaktor Aktuality.sk.
Tento strategický krok je logickým posunom. Redakcia Aktuality.sk chce týmto presunom svojim čitateľom  ponúkať ešte viac exkluzívny a nezávislý obsah, otvárať témy podstatné pre spoločnosť a dávať čitateľom široké spektrum kvalitne spracovaných informácií. Jej cieľom je vytvoriť silný žurnalistický tím, ktorý bude bližšie k aktuálnemu celospoločenskému dianiu.

Portál Aktuality.sk presunul celú redakciu do Bratislavy - obr.2
„Mediálny trh zažíva v ostatných mesiacoch turbulentné obdobie, čo sa odrazilo aj pri vytváraní redakčného tímu. Som nesmierne rád, že budem spolupracovať práve s tými ľuďmi, s ktorými sme našli spoločnú reč. Všetkých nás motivuje a inšpiruje vízia našich plánov do budúcna. Verím, že rok 2015 bude pre Aktuality.sk, nášho vydavateľa, a všetkých našich čitateľov dôležitý rok – v tom najpozitívnejšom zmysle slova,“ povedal Peter Bárdy, šéfredaktor Aktuality.sk.

Aktuality.sk patria do portfólia nezávislého vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia, ktoré
vlastní švajčiarsko-nemecký vydavateľský dom Ringier Axel Springer Media AG a minoritným vlastníkom je Milan Dubec. Je vedúcou integrovanou multimediálnou korporáciou v strednej a východnej Európe.

Aktuality.sk, ako súčasť produktového portfólia internetového portálu Azet.sk, vznikli v roku 2005, momentálne dosahujú do 2 miliónov unikátnych návštevníkov, a sú jedeným z najnavštevovanejších spravodajských portálov.

Portál Aktuality.sk presunul celú redakciu do Bratislavy - obr.3

Spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Vydáva absolútne najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj magazíny,knihy, online portály, e-shop a aplikácie pre iPad, iPhone a Android. Od decembra 2010 vlastní vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia 70 %-ný podiel v spoločnosti Azet.sk, ktorá je jednotkou na slovenskom internetovom trhu.

Ringier Axel Springer Slovakia je súčasťou švajčiarsko-nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG, ktorá je vedúca integrovaná multimediálna korporácia v strednej a východnej Európe. Spoločnosť so sídlom vo švajčiarskom Zürichu vydáva noviny a časopisy, prevádzkuje webové a mobilné platformy a vlastní tlačiarne. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture spoločností Ringier AG a Axel Springer AG.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu