Na portáli Tivi.sk od pondelka 20. marca o 18-tej štartuje nová relácia v spolupráci so spravodajským portálom Aktuality.sk a televíziou Markíza. Moderovať ju bude redaktor TV Markíza Michal Kovačič. Prvým hosťom diskusnej relácie bude majiteľ Fun rádia Boris Kollár (Sme rodina).

V novej relácii má Kovačič klásť tvrdé, ale férové otázky biznismenom, či politikom.

Práve pre nepríjemné otázky Kovačič čelí často kritike politikov, práve za to ho Robert Fico nazval „záchodovým pavúkom,“ pretože zisťoval či má premiér počas behu na bratislavskej dunajskej hrádzi posilnenú ochranku. > Čítajte viac 

Relácia Fair Play vzniká v spolupráci medzi televíziou Markíza a spravodajským portálom Aktuality.sk. Vysielaná bude na online televízii Tivi.sk. Oba weby patria pod vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia.

Súčasťou portfólia vydavateľstva je aj internetová televízia Tivi.sk fungujúca od 24. augusta 2010 a podľa prieskumu AIMmonitor mala v januári 2017 návštevnosť takmer 160 tisíc divákov (RU, total). Pričom mesačný priemer v roku 2016 dosahoval viac ako 243 tisíc divákov (RU, total).

vizuál kampane Aktuality.sk 2016 (zdroj: RAS)

Televíznu grafiku novej relácie Fair Play vytvorila reklamná agentúra Creative Department a vychádza z kampane „Tvoríme nezávislé spravodajstvo“ pre Aktuality.sk, ktorú agentúra nasadila vlani v marci. > Čítaj viac.

K štartu novej relácie sa vyjadril i Kovačič: „Tak po mesiacoch priprav dnes štartujeme s FAIR PLAY. Bude to diskusia jeden na jedného. Okrem politikov sa nevyhneme ani ľudom z biznisu, ale aj vysokým úradníkom (aj prídeným, aj tým odídeným :). Otázky budú tvrdé, ale vždy férové. Teším sa veľmi, keďže do toho ideme so špičkovou partiou.. Ďakujem Simona Bubánová, Peter Bárdy, Ľubo Bartovič, Alimu a celému technickému tímu,“ napísal Kovačič na sociálnej sieti. 

Promo video k relácii:

Aktualizované:

Prvý diel diskusnej relácie > pozri

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu