Užívatelia inzertného portálu Autobazar.sk môžu vyhrať o 50 % vyššiu hodnotu, ako chcú za svoje auto vo svojej inzercii. Stačí, aby používali Autobazar.sk.

Autobazar.sk spustil pred časom svoju kampaň s názvom “Dáme ti za tvoje auto o 50 % viac”, ktorej cieľom je zaplatiť jednému z inzerujúcich o 50 % vyššiu hodnotu auta.

Letná súťažná kampaň portálu odštartovala 15. júla a bude trvať až do konca augusta. Pripravený je aj kompletný mediamix, ktorý obsahuje televízie, rádiá, printy, online, kiná a súťaž je tiež komunikovaná prostredníctvom kanálu Youtube.

“Po pozitívnych ohlasoch na minuloročnú súťaž pokračujeme aj tento rok. Autobazar.sk je medzi Slovákmi obľubeným portálom, už viac ako 6 rokov prichádza s rôznymi aktualizáciami, novinkami a so štatistikami z trhu jazdených automobilov. Touto súťažou chceme užívatelov odmeniť a dať im niečo viac,” povedala Ivana Špotáková, PR manažérka skupiny Azet.sk/vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia.

Za posledný rok sa na portáli Autobazar.sk zverejnilo nad 3,2 milióna inzerátov s viac ako 8,5 mil. fotografiami. Používatelia ho navštívili viac ako 19 miliónov ráz, pričom si ho zobrazili takmer 409 mil. krát. Okrem auto-moto inzercie ponúka aj množstvo zaujímavých informácií, porovnaní a lepšiu orientáciu ohľadom kúpy a predaja áut.

vizuál inzercie (zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia)

Okrem klasickej verzie pre počítače a notebooky je optimalizovaný aj pre mobilné zariadenia. Na jeseň 2014 tím Autobazar.sk uviedol na trh aj modernú mobilnú aplikáciu, ktorá je podľa Google Play najlepšie hodnotenou auto-moto inzertnou aplikáciou na celom slovenskom trhu. Portál Autobazar.sk je súčasťou skupiny Azet, ktorá je súčasťou vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu