Na Čas.sk príde mesačne v priemere od začiatku roka takmer 1 800 000 ľudí. Aj toto vysoké číslo návštevnosti svedčí o tom, že spravodajský server Čas.sk patrí k obľúbeným online webom na Slovensku.

Aj podľa posledných oficiálnych štatistík preskočil konkurenčný web – Topky.sk. Čas.sk tak dosiahol pozíciu jednotky v segmente až 5 mesiacov v tomto roku.

Čas.sk sa môže pochváliť širokou základňou svojich čitateľov. Svedčia o tom aj oficiálne čísla návštevnosti, pričom Čas.sk už ďalší mesiac za sebou predbehol konkurenčný web – Topky.sk.

Čas.sk je spravodajský server denníka Nový Čas s vlastným online obsahom a pridruženými projektmi. Prináša denne čerstvé a aktualizované informácie z domova i zo sveta. Len nedávno bola spustená nová mobilná aplikácia. Čas.sk je súčasťou webového portfólia Azet.sk, ktorý má v prvej šestke návštevnosti až tri svoje weby: Azet.sk, Aktuality.sk a Čas.sk.

Skupina Azet.sk je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. Denne služby prevádzkovateľa Azet.sk využije až 1 000 000 reálnych užívateľov, mesačne cez 3 190 000 užívateľov. Portály Azet.sk zasahujú viac ako 83% užívateľov zo SR.

Portál Čas.sk v návštevnosti zas predbehol portál Topky.sk  - tabulka

Graf č.1 – Návštevnosť, priemerná mesačná návštevnosť RU, jan – jún 2014, podľa:
01 – 06/2014 AIMmonitor – IAB Slovakia, Gemius & Mediaresearch, RU a 06/2014 gemiusExplorer – IAB Slovakia, Gemius & Mediaresearch, RU(Sk)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu