Centrum.cz pokračuje vo zväčšovaní komfortu pre svojich používateľov. Teraz pripravilo prehľadnejšiu domovskú stránku s novými funkciami a vylepšenou mobilnou verziou.

Nová domovská stránka Centrum.cz ponúkne lepšie a prehľadnejšie členenie prvkov na stránke vrátane vyhľadávacieho boxu a e-mailovej notifikácie, ktoré sa budú posúvať po stránke. Novinkou je tiež box Predpovede počasia a box Práca s funkciou geolokácia.

„Pri redizajne domovskej stránky sme sa zamerali predovšetkým na plnohodnotnú mobilnú verziu, ktorá našim užívateľom významne zväčší komfort pri každodennom používaní Centrum.cz. Zároveň sme na desktop verziu pripravili napríklad automatickú geolokáciu pre počasie a ponuky práce, čo spolu s ďalšími vylepšeniami prináša užitočný bonus pre našich užívateľov, „ povedal Jakub Hájek, produktový manažér Centrum.cz.

Pod český mediálny dom Economia patria tlačené médiá ako Hospodářské noviny, Ekonom, Respekt, Maketing and Media a online médiá Ihned.cz, Centrum.cz, Aktuálně.cz, Aktuálně.tv, Stahuj.cz, Žena.cz, ale i ďalšie.

Economia, a.s. sa v roku 2014 spojila s ďalšími mediálnymi spoločnosťami Centrum Holdings s.r.o. a Respekt Publishing a.s.

Od roku 2008 vlastní väčšinový podiel v Economii český podnikateľ a investor Zdeněk Bakala.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu