zdroj foto: MôjElektromobil.sk

Od 15. októbra prešiel portál o elektromobilite eAutoPortal.sk zmenou, po novom bude fungovať pod novým menom, logom a webová stránka bude v novom dizajne.

Portál ešte ako eAutoPortal.sk založil v apríli 2017 Michal Chabada, ktorý stojí tiež za portálom MôjAndroid.sk.

Názov portálu sa teda po roku a pol mení na brand name podľa vzoru MôjAndroid.sk s predponou „Môj“, na MôjElektromobil.sk.

Oba portály budú mať po novom i logo v rovnakom dizajne. V rámci skupiny webov fungujú i projekty MôjiPhone.sk a MôjWindows.sk.

Tvorcovia avizujú ešte viac autorských redakčných materiálov. Portál je určený záujemcom a majiteľom elektromobilov, poskytuje im rady, tipy a zaujímavosti zo sveta elektromobility.

Michala Chabadu na poste šéfredaktora strieda Tomáš Gurský. Redaktormi sú Miroslav Schwamber a Milan Menšík. Do konca roka sa k redakcii pridajú aj ďalší majitelia elektromobilov ako externí redaktori.

„MôjElektromobil.sk nie je iba nový názov portálu, máme pre vás pripravených hneď niekoľko noviniek. Okrem nového loga máme aj nový dizajn portálu. Správy bude pre vás po novom pripravovať tím redaktorov a odborníkov na problematiku elektromobility. Šéfredaktorom nového portálu sa stáva Tomáš Gurský, majiteľ elektromobilu so 100 000 najazdenými elektrickými kilometrami,“ uviedli tvorcovia portálu na svojom webe.

„Portál sa zameriava predovšetkým na vozidlá, ktorých súčasťou je elektrický pohon. To znamená na elektrické, hybridné, vodíkové automobily a samozrejme aj súvisiacu infraštruktúru. Zmenou webu však chceme poskytnúť priestor aj ďalším majiteľom elektromobilov, aby zdieľali svoje skúsenosti a poznatky. Nebude chýbať ani obľúbená sekcia FOTOmánia, kde budú pribúdať zaujímavé fotky elektroáut od fanúšikov,“ povedal pre Mediahub.sk zakladateľ portálu Michal Chabada, ktorý teraz prevezme úlohu marketingového manažéra portálu.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu