Portál iDNES.cz získal ako jediný práva na videá zo zákulisia hokejového šampionátu - zdroj-pixabay.com
zdroj ilustračnej foto: pixabay.com

Mediálna skupina MAFRA získala ako jediná na českom trhu sublicenciu pre televízne nakrúcanie v zákulisí hokejových majstrovstiev sveta. Kamery iDNES.cz budú natáčať v mixzónach a na tlačových konferenciách. Šampionát sa začal v piatok 1. mája v Prahe a Ostrave.

„Sme si vedomí toho, že majstrovstvá sveta sú pre športových fanúšikov najväčšou udalosťou tohto roka, a preto sme veľmi radi, že môžeme našim čitateľom priniesť nielen pestré spravodajstvo vo všetkých našich tituloch, ale aj v exkluzívnom video obsahu,“ povedal Michal Hanák, člen predstavenstva mediálnej skupiny MAFRA.

Špeciálne prílohu k MS chystá portál pravidelne od roku 1999, tento rok monitoruje dianie v ľadových halách už po sedemnásty krát. Video štáb iDNES.cz sa prvýkrát objavil na hokejovom MS 2009 vo Švajčiarsku.

Pozrite si video s českým tímom zo zákulisia po ich vyhratom zápase s Lotyšskom (4:2) v sobotu 2. 5. 2015:

„Pre šampionát na českom území pripravujeme oveľa rozsiahlejší projekt. Okrem video reportáží, ktoré sú tradičným doplnkom článkov, chystáme aj priame prenosy zo štúdia, kde budeme spoločne s našimi expertmi a ďalšími zaujímavými hosťami komentovať dianie na MS v hokeji,“ dopĺňa Ondřej Tolar, šéfredaktor iDNES.cz.

Hokejovej štúdio nazvané „I DNES JE HOKEJ“ bude mať premiéru vždy popoludní, pripomenie zápasy z predchádzajúceho dňa, zhrnie novinky z dopoludňajších tréningov a ponúkne zaujímavé reportáže zo zákulisia turnaja.

Priestor dostanú aj čitatelia, ktorí môžu osloviť hostí v štúdiu prostredníctvom stránok iDNES.cz aj na sociálnych sieťach, pre ktoré vznikol hashtag #idnesjehokej.

Pozrite si video zo zákulisia s hokejistami po vyhratom zápase Slovenska s Dánskom (4:3) v sobotu 2. 5. 2015:

Okrem videí sa špeciálna podstránka iDNES.cz zameria na servis pre fanúšikov. Predstaví obe ľadové arény, navštívi FanZone a bude hľadať najoriginálnejších fanúšikov českého tímu.

Súčasťou špeciálnej podstránky  je aj program zápasov, súpisky, on-line reportáže, výsledky, štatistiky, rozhovory, reportáže a odborné analýzy > pozri

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu