Adriana Poláková (foto: 1st Class Agency)

Portál o varení pečení za ktorým je spoločnosť Lidl Slovensko prešiel redizajnom a v sekcii Lidl Cukráreň pribudla rubrika Sladké rady moderátorky Adriany Polákovej.

Tipy a triky moderátorky TV Markíza Adriany Polákovej sú rozdelené do troch kategórií – Cukrárske rady pre začiatočníkov, Zdobenie dezertov, Cukrárska príručka.

„Projekt Kuchyňa Lidla sme spustili už takmer pred troma rokmi a rýchlo si získal tisícky verných fanúšikov. Pravidelne ho rozširujeme o nové sekcie a teraz sme sa rozhodli návštevníkom ponúknuť aj modernejšiu podobu stránky,“ povedal PR manažér spoločnosti Lidl Slovenská republika Tomáš Bezák.

„Popri Sladkých radách je najzaujímavejšou novinkou celkom nové vyhľadávanie receptov. Vďaka jednoduchému a prehľadnému systému si zo stoviek receptov vyberie naozaj každý – môžete si vyberať podľa typu kuchyne, surovín, náročnosti či času prípravy,“ doplnil Tomáš Bezák.

Projekt Kuchyňa Lidla vznikol na jeseň 2013, kedy sa začal súboj kulinárskych expertov. K Marcelovi Ihnačákovi a Romanovi Paulusovi potom pribudla na jar 2014 Adriana Poláková.

Adriana Poláková je známa moderátorka relácie Teleráno na Markíze, popularitu získala aj ako autorka kníh o varení, ale i svojou účasťou v reklamnej kampani Lidl Cukráreň.

Napísala knihy Nepečené!, Koláč mojej mamy, Napečené s láskou, Pečieme s teleránom.

Moderuje aj vlastnú reláciu v rádiu Jemné pod názvom Sobotná pohoda.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu