Portál Médiář.cz spravil to čo ja plánujem už dávno, ale zatiaľ sa mi to nepodarilo zrealizovať a vydávam len e-magazín. Médiář.cz je český portál, ktorý funguje od roku 2011 a venuje sa denne témam, ako sú médiá, marketing a reklama. Aktuálne začal vychádzať aj v tlačenej podobe. 

Vydavateľstvo svoj časopis Médiář zasiela grátis formou adresného mailingu do Českej a Slovenskej republiky.

Aktualizované: Prvé číslo časopisu si môžete grátis prečítať i v digitálnej podobe cez Publero > tu

Oslovil som zakladateľa a šéfredaktora Ondřeja Austa, aby o novom projekte prezradil viac.

„Časopis má 120 strán, vyšiel v náklade 3 tisíc kusov, ktorý je postupne z väčšiny rozdistribuovaný adresne, mimo klasickú sieť. Obchodný model spočíva práve v cielenej distribúcii profesionálom v odbore, a to zdarma, pričom titul celý financujeme z reklamy. Milo nás prekvapilo, že už prvé číslo skončilo v pluse. Hlavným inzertným partnerom je agentúra PR.Konektor, ďalej u nás inzerujú Škoda Auto, Kofola, Budvar či Euromedia,“ povedal pre Masmedialne.info Ondřej Aust, šéfredaktor a zakladateľ portálu Médiář.cz.

„PR.Konektor sa stal partnerom prvého vydania tlačeného odborného časopisu Médiář. Prvé číslo zhŕňa to najzaujímavejšie z on-line Médiářa na www.mediar.cz za posledné tri mesiace. Tematicky je okrem iného zamerané na integráciu PR a sociálnych médií v rámci kampane, fenoménu Youtubers a využitia inflencerov. Okrem zajímavých case study prináša tiež celý rad aktualít z oblasti marketingovej komunikáce, rozhovory a ďalšie informácie,“ povedal pre Masmedialne.info Jaroslav Duroň, riaditeľ českej agentúry PR.Konektor.

„S Médiářom robíme aj tradičné diskusie s názvom Schodiště, kam pozývame známych ľudí z marketingového a PR prostredia…naposledy sme tam mali napr. šéfa marketingu Airbank J. Petřinu (známy vďaka dnes už legendárnym TV spotom) ,“ dodal pre Masmedialne.info Filip Švaňa, riaditeľ slovenskej dcéry PR.Konektor.

Agentúra PR.Konektor, je členom medzinárodnej siete Eurocom Worldwide, vznikla v Českej republike v roku 2007 ešte pod názvom PR Point. Na Slovensku sa v roku 2013 zlúčila s komunikačnou agentúrou EFCOM.

V portfóliu má klientov – v SR: Mondeléz (Milka, Figaro), Hej.sk, Syráreň Bel Slovensko (produkt Babybel), Royal Canin, Sport1/Sport2, Tipsport, AMC, v ČR: Mondeléz, Sazka, Staropramen, Veolia, L ‘Oreal a Oriflame.

Nové číslo papierového časopisu Médiář si môžete objednať grátis cez tento online formulár > pozri

Vypočujte si ako opisuje nový magazín Médiář jeho šéfredaktor Ondřej Aust s kolegom:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu