zdroj ilustračnej foto: pixabay.com

Najčítanejší slovenský portál venujúci sa témam android zariadení spustil už siedmy ročník súťaže o najlepšie android smartfóny a smart zariadenia. Anketa má pomôcť čitateľom a užívateľom zorientovať sa pri výbere najlepších android zariadení, ktoré prišli na slovenský trh tento rok. Partnerom ankety Android roka 2016 sa stal predajca elektroniky NAY.

Hlasovanie prebieha v šiestich kategóriách – TOP Android smartfón, Ľudový smartfón, Najlepší pomer cena/výkon, Štýlovka roka, Wearables roka a Inovácia roka.

Android zariadenia, ktoré v ankete Android roka 2016 zvíťazia budú môcť používať označenie NAY Android Roka 2016. Výsledky ankety budú zverejnené v januári 2017.

V ankete, podľa vyjadrenia organizátorov, zahlasovalo za prvý týždeň od spustenia už viac ako 10 tisíc čitateľov.

logo-nominacia-v-ankete-android-roka-2016„Tento rok sme v ankete priniesli nové kategórie a generálny partner je spoločnosť NAY, ktorá pri nominovaných smartfónoch používa aj logo ankety, aby sme tak zvýraznili nominované zariadenia. Hlasovanie beží na stránke AndroidRoka.sk a končí 31.decembra 2016. Výsledky vyhlásime v novom roku,“ povedal Michal Chabada, šéfredaktor MojAndroid.sk.

Vyhlasovateľom ankety je portál MojAndroid.sk, ktorý vznikol 1. mája 2010 a stal sa najnavštevovanejším portálom venujúci sa téme android zariadení na Slovensku.

Web dosahuje v priemere mesačnú návštevnosť 330 tisíc unikátnych čitateľov. Obsah tvoria aktuálne informácie zo sveta android, recenzie smartfónov, tabletov, ale i aplikácií.

Zakladateľom a šéfredaktorom je Michal Chabada. Redakcia MojAndroid.sk vydáva aj printový lifestylový magazín pod názvom AndroidMagazín.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu