Najpredávanejší motoristický magazín na Slovensku – AUTO BILD získal svoj vlastný web. Ten vznikol spojením dvoch značiek – AUTO BILD a Automoto.sk.

„Spájame dve silné značky, ktoré prinesú najlepší automobilový obsah pre svojich online čitateľov a motoristických nadšencov. Na svoje si prídu začínajúci, ale aj skúsení motoristi, ktorí tu nájdu nielen základné informácie a servisné témy, ale tiež rôzne testy až po exkluzívne premiéry a novinky z motoristického sveta v predstihu. Našim cieľom je vybudovať najsilnejší web v danom segmente,“ hovorí Milan Dubec, zakladateľ a CEO Azet.sk, a.s.

Skupina Azet.sk je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. Denne služby prevádzkovate-ľa Azet.sk využije až 1 000 000 reálnych užívateľov, mesačne cez 3 207 000 užívateľov. Portály Azet.sk zasahujú viac ako 84% užívateľov zo SR.
Zdroj: 04/2014 AIMmonitor – IAB Slovakia, Gemius & Mediaresearch, RU

„Obsah www.autobild.sk budú pripravovať ľudia, ktorí dlhé roky pracujú v danej oblasti a sú odborníkmi na motoristické témy. Budú prinášať unikátne videá z testovania nových áut, detailné porovnávacie testy modelov rôznych tried, praktické rady a tipy pre motoristov a začínajúcich vodičov. Rozoberú silné a slabé stránky jazdených áut a nebudú chýbať ani témy z histórie automobilizmu, netradičné reportáže a pozvánky na rôzne motoristické akcie a podujatia. Súčasťou autobild.sk budú aj exkluzívne odhalenia vyvíjaných automobilov,“ približuje obsahovú stránku nového webu Ľuboš Kamenistý, šéfredaktor magazínu AUTO  BILD.

 „Jedným z nových, už avizovaných magazínových newsroomov, ktoré spúšťame je motoristický newsroom AUTO BILD, do ktorého sa začlení aj redakcia Auto-moto.sk. Produktovo bude newsroom pod šéfredaktorom Ľubošom Kamenistým zastrešovať online aj print verziu titulu AUTO BILD,“ dodal Peter Mertus, predseda predstavenstva v Ringier Axel Springer Slovakia.

O zlučovaní magazínových newsroomov vo vydavateľstve Ringier, si môžete prečítať > TU

 

Ukážka webu AutoBild.sk:

Portál pre motoristov AutoMoto.sk sa zmenil na AutoBild.sk  homepage

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu