Lídrom a najnavštevovanejším portálom v segmente „menučkových“ portálov je na Slovensku portál skupiny Petit Press, ktorý funguje pod názvom reštaurácie.sme.sk. Ponúka denné obedové menu reštaurácií v prehľadnej podobe. Aktuálne spustil svoju promo kampaň zameranú na zvýšenie povedomia o značke.

Web reštaurácie.sme.sk vydavateľstva Petit Press vo štvrtok 22. októbra odštartoval v spolupráci so spoločnosťou Pivovary Topvar súťaž „SME reštaurácia roka“.

„Hľadáme najlepšie reštaurácie po celom Slovensku. Pomôž nám! Ohodnoť reštaurácie, ktoré si navštívil a zapoj sa do súťaže o skvelé ceny ako škola varenia s Jaroslavom Židekom, pobyt na Zochovej Chate alebo večera v reštaurácii Fou Zoo,“ vyzýva portál restauracie.sme.sk svojich návštevníkov.

Podstatou tejto marketingovej promo akcie vydavateľstva je nájsť spolu s gurmánmi a návštevníkmi portálu tie najlepšie podniky na Slovensku, vytvoriť vzťah k značke reštaurácie.sme.sk a naučiť návštevníkov, aby ho každodenne  používali.

Prostredníctvom e-mailingu vyzývajú gurmánov, aby sa do súťaže zapojili a vyhrali ceny, ako sú škola varenia so šéfkuchárom bratislavskej reštaurácie Albrecht Jarom Židekom, víkendový pobyt vo wellness hoteli Zochova Chata, ale aj voucher v hodnote 100€ do slovenskej bratislavskej reštaurácie Fou Zoo šéfkuchára Michala Konráda.

Zapojiť do súťaže sa môže každý návštevník portálu reštaurácie.sme.sk, ktorý pridá svoje hodnotenie niektorej reštaurácie, ktorú osobne navštívil. Hodnotiť môže aj viac krát, zvyšuje tak svoje šance na výhru.

Prvé žrebovanie sa uskutoční už 15. novembra, ďalšie 15. decembra a 15. januára 2016.

REKLAMAadv.:

1 komentár

  1. vysoko hodnotím kvalitu a kreativitu denného menu v Modrá hviezda Košice. ! Navštívte raz – a ostanete dlhoročným návštevníkom – ako ja ! Cena veľmi prijateľná – až nezodpovedá vynikajúcej úrovni podávaných jedál.. :)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu