Živé.sk, najčítanejší slovenský magazín o IT, internete a digitálnej televízii, naplno prechádza na nový dizajn. Po radikálnych zmenách celého dizajnu v minulom roku teraz od základu zmenil svoju titulnú stranu.Novej titulnej strane dominuje prehľadnosť a chronologické radenie správ.

Portál Živé.sk má nový dizajn titulky a chystá aj obsahové zmeny
nový dizajn titulky portálu Živé.sk

 

„Rozhodli sme sa neísť cestou mnohých grafických prvkov ani delenia do mnohých kategórií priamo na titulnej strane. Veríme, že čitateľ Živé.sk ocení chronologické radenie článkov, v ktorom mu denne zvýrazníme tie najdôležitejšie témy,“ hovorí Filip Hanker, šéfredaktor Živé.sk

Pri príprave redizajnu bola najdôležitejšia jednoduchosť a maximálna prehľadnosť nielen pri prístupe z počítačov, ale aj tabletov a mobilov. Popri plnej verzii stránky je ale naďalej k dispozícii aj mobilná verzia.

V poslednom čase web výrazne zvýšil počet publikovaných článkov. Počas pracovných dní ich prináša viac než 20. „Zmena vzhľadu titulky bola nevyhnutná. Pôvodná verzia titulky na ich dobré umiestnenie prestáva stačiť,“ uviedol Hanker. Počet článkov naďalej medzimesačne rastie.

Minulý rok bol pre redakciu portálu mimoriadne nabitý. „Naplno sme rozbehli novinky zo sveta hier či ich recenzie. Začali sme prinášať oveľa viac videa v článkoch a zvýšili podiel domácich tém. V najbližších mesiacoch chystáme celý rad obsahových noviniek, z toho dve zásadné,“ dodáva F. Hanker.

Portál Živé.sk má nový dizajn titulky a chystá aj obsahové zmeny - stary a novy dizajn
vľavo starý dizajn, vpravo nový – prehľadnejší a výraznejší layout dizajn stránky portálu Živé.sk

 

O Živé.sk a weboch Azetu

Živé.sk je dlhoročne najčítanejším internetovým denníkom o IT, internete a digitálnej televízii na Slovensku. Podľa oficiálneho auditu návštevnosti AIMmonitor ho mesačne sleduje približne 400 tisíc jedinečných návštevníkov.

Živé.sk je na trhu už viac než 15 rokov. Patrí do najväčšej internetovej siete na Slovensku – Azet.sk.

Zdroj dát: 11/2014 – 01/2015,  AIMmonitor – IAB Slovakia – IAB Slovakia, Gemius & Mediaresearch, RU

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu