zdroj foto: Ringier Axel Springer Slovakia

Technologický portál Živé.sk pripravil pre týždenník Život špecializovanú printovú prílohu pod názvom Technika na leto.

„Teší ma, že tradičný servisný obsah špecializovaného webu Živé.sk vieme ponúknuť vďaka spolupráci s časopisom Život aj ďalším desaťtisícom čitateľov. Podobné prílohy plánujeme aj do budúcnosti,“ povedal šéfredaktor Živé.sk a editor špecializovanej prílohy Filip Hanker.

„Naša už viac než rok trvajúca spolupráca s webom Živé.sk je dôkazom toho, ako zmysluplne sa dajú spojiť printové a webové informácie do jedného celku v prospech čitateľov,“ povedala šéfredaktorka Života Renáta Klačanská.

Portál Živé.sk v júni navštívilo podľa oficiálneho auditu webov AIMmonitor takmer 489 tisíc unikátnych návštevníkov z desktopov, ale i mobilných zariadení (RU, Total) a týždenník Život dosiahol podľa oficiálneho auditu ABC SR v apríli priemerný predaj takmer 73 tisíc výtlačkov, pri náklade viac ako 101 tisíc kusov.

Najdlhšie pôsobiacim autorom na Živé.sk je zástupca šéfredaktora Martin Kováč, články pripravuje už od roku 2001, šéfredaktor Filip Hanker pôsobí v médiu od roku 2003.

Živé.sk je na trhu až viac ako 17 rokov a patrí k najčítanejším internetovým denníkom o IT, internete a digitálnej televízii na Slovensku.

Oba tituly Živé.sk i Život patria do portfólia vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia a ich vzájomná spolupráca sa začala v septembri 2015. Čítaj viac.

Ukážka prílohy Technika na leto:

Portál Živé.sk zostavil pre časopis Život špecializovanú prílohu - obr. 1
zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia
Portál Živé.sk zostavil pre časopis Život špecializovanú prílohu - obr. 2
zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu