záber zo spotu

Nové reklamné video nazvané Shame or Glory značka SodaStream prepojila s ikonickými postavami seriálu Game of Thrones. Kampaň má poukázať na ničenie planéty a informovať o alternatíve k perlivej vode balenej v plastových fľašiach. Správu sme aktualizovali o druhý spot kampane s názvom No planet, No Christmas, ktorý za 12 hodín od zverejnenia videlo viac ako 600 tisíc divákov.

Vo videu britský komik Ross Hatt stvárnil filmového produkčného, ktorého úloha je priniesť perlivú limonádu hviezde seriálu Thor Bjorssonovi alias The Mountainovi.

Po ceste z hypermarketu je prenasledovaný herečkou Hanahh Waddingham, ktorá v poslednej sérii seriálu Game of Thrones stvárnila Septu Unellu, hlavnú mučiteľku kráľovnej Cersei.

Septa prenasleduje Rossa už v hypermarkete a potom cestou na miesto natáčania. Scéna a prenasledovanie má evokovať „pochod hanby“ z piatej série seriálu, Septa zvoní na zvon hanby a stále opakuje slovo hanba.

Keď Ross konečne príde na miesto natáčania seriálu a prinesie The Mountainovi perlivú vodu, ten ho upozorní na škodlivosť takýchto plastových fliaš pre životné prostredie. Ako alternatívu mu odprezentuje práve SodaStream.

„Na celom svete sa denne spotrebuje viac ako jedna miliarda fliaš z nápojov, drvivá väčšina z nich skončí na skládkach, v parkoch a oceánoch. Toto je zločin, na ktorý chceme naším novým videom poukázať,“ povedal Daniel Birnbaum, generálny riaditeľ spoločnosti SodaStream, ktorý sám vo videu i účinkoval.

Pozrite si making of video:

Aktualizované:

Komunikácia značky SodaStream bola spájaná so seriálom už v minulosti, predchádzajúce video nasadené od apríla 2016 videlo k dnešnému dňu na YouTube už takmer 2 milióny divákov:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu