Zarobiť na webe môže teraz  naozaj každý. Portál Jaspravim.sk prináša niekoľko tipov ako na to. Sú tu na jednom mieste ľudia, ktorí vedia programovať webstránky, hrať sa s kľúčovými slovami, orientujú sa v marketingu alebo sú guruovia na Facebooku.

logo jaspravim.skPráca cez internet nepozná hranice mesta ani štátu. Vaše služby môžete ponúknuť tisícom firiem a užívateľom na najväčšom portáli s mikroprácou na Slovensku Jaspravim.sk.

A vy ostatní môžete práve tu hľadať šikovného grafika, fotografa či programátorov, ktorí vám pomôžu vyriešiť váš kreatívny, či technický problém a to doslova „za babku“.

V týchto neistých časoch každý hľadá možnosť ako zarobiť pár eur navyše popri práci a nielen to. Riešenie ponúka nový trend Mikropráce alebo Microworkingu. Nejde tu však o skladanie pier alebo lepenie obálok. Možnosti sú naozaj neobmedzené a závisia často od kreativity samotných predávajúcich.

logo jaspravim.sk Majster predajcaNapríklad taký Stanislav sa vyzná vo WordPress, web stránkach a programovaní. Jeho profil nájdete > TU

 

 

jaspravim.sk-obr.1

Jeden z kreatívcov hovorí: “Už viac ako rok ponúkam svoje grafické služby ako sú návrhy loga, web dizajny, postery, grafiky cez jaspravim.sk. Je to pre mňa výborná príležitosť ako sa spojiť so svetom a to myslím doslova, nakoľko práve pred mesiacom som dokončil zákazku na výrobu loga pre produkčnú spoločnosť v Austrálii, kde je majiteľom Slovenka. Mesačne si tak niekedy zarobím pár stovák EUR”.

 

 A ak chcete aj vy služby nie využívať, ale tiež ponúkať, tu je zopár rád ako na to:

Ako sa k vám  dostanú peniaze? – O zárobok sa báť nemusíte,  pretože peniaze platia kupujúci za služby vopred.Od vás sa na oplátku očakáva, že ponúknutú službu aj dodáte. A následne sú peniaze vaše.

Čo to stojí? – Počiatočné náklady nemáte žiadne. Stačí sa zadarmo zaregistrovať, ponúknuť pre kupujúcich zaujímavú službu a môžete zarábať už zajtra. Čím kreatívnejšie služby ponúkate, tým získate väčší náskok.

Koľko je možné zarobiť? – Nuž, najlepší si zarobia svojou šikovnosťou aj viac ako 500 eur mesačne! Tak neváhaj a pridajte si svoj  inzerát na svoju službu alebo produkt aj hneď teraz.

Tak veľa šťastia želáme! :)

 

 Zdroj: Ja spravím

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu