Pri príležitosti 25. narodenín si Fun rádio pripravilo pre svojich poslucháčov špeciálne vysielanie. V stredu 10. júna sa vrátilo v čase: vysielaním v tento deň sprevádzali moderátorské legendy Fun rádia a z éteru znela hudba 90-tych rokov, slávne relácie a jingle z čias začiatkov prvej súkromnej rozhlasovej stanice.

Takto to v skratke vyzeralo v tento veľký deň:

Ranná šou s Juniorom a Marcelom sa zmenila na KOKORIKO, v ktorom okrem štandardnej moderátorskej dvojice mohli poslucháči počuť aj Mravca, Miňa a Sláva, prišiel aj Martin Nikodým či Vlado Voštinár. Fun News nemohli počas narodenín chýbať a tak sa do štúdia Fun rádia vrátila aj Petra Bernasovská alias Dalila.

Deň s Didianou nahradila špeciálna MUZIKOLA, v ktorej Dida privítala hviezdy ako Oľgu Záblackú, Tomáša Karpela, Bruna či Mirca. Okrem toho prišla aj Evka Bacigalová so svojimi  slávnymi Music News.

Konečne spolu! Povedali si Adela a Sajfa po tom, čo si po dvoch rokoch opäť spolu zavysielali v rádiu. Aj o tom bol špeciálny narodeninový LETS FUN. Avšak, okrem Adely do štúdia zavítali aj mená ako Peťo Kočiš, ktorý patrí k prvým členom posádky Fun rádia, a tiež Šarkan.

STARÁ NATOČ GRAMOFÓN je už legendárnou reláciou, ktorá bola dlhé roky stabilnou súčasťou Fun rádia. Preto nemohla chýbať ani v tento deň. Terajší moderátori Fun rádia Cuco a Jeremy hostili ďalšie známy hlasy – Jula alias Pythona, Paťa (terajšieho generálneho riaditeľa Fun rádia), Rasťa Lehotského, JL DJ-a, Johnyho Peťka a eMSí Vasila.

Pre všetkých, ktorí si nestihli vypočuť celé narodeninové vysielanie, alebo pre tých, ktorí si ho chcú zopakovať, pripravilo Fun rádio špeciálne narodeninové internetové rádio – Narodeniny 25 rokov.

Na webe Fun rádia vznikol pri príležitosti osláv štvrťstoročnice aj narodeninový archív, kde okrem retro fotografií, videí a povestných jinglov na stiahnutie, postupne pribúdali aj udalosti narodeninového dňa. Rovnako tam nájdete aj kompletný playlist tohto dňa.

Fun rádio sa ako prvé slovenské súkromné rádio začalo vysielať na frekvencii 94,3 FM 10. júna 1990. Spočiatku vysielanie zo štúdia v Bratislave pokrývalo 4 hodiny, po zvyšok dňa sa preberal signál z vysielania francúzskeho Fun rádia. Postupne sa vysielanie z Bratislavy rozširovalo – zo 4 hodín na 12 až konečných 24 hodín denne.

Fun rádio si dlhodobo udržiava pozíciu silnej komerčnej dvojky s 13,2%-ným podielom na trhu. Má 507 tisíc denných a 1.141.000 týždenných poslucháčov. Viac ako 70 % poslucháčov Fun rádia je vo veku do 40 rokov.

Web stránka Funradio.sk je dlhodobo jednotkou medzi rádiovými webmi. Historicky najvyššiu návštevnosť 964.988 RU dosiahol web Fun rádia v marci 2015.

Pozrite si fotografie z osláv 25-teho výročia 10. júna 2015:

Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.1 Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.2 Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.3 Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.4 Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.5 Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.6 Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.7 Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.8 Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.9 Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.10 Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.11 - PythonPozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - kolaz vsetci

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu