Pozrite sa ako vznikalo populárne náborové video z reklamnej kampane spoločnosti O2 s Petrom Gažíkom. Kreatívu vymyslela reklamná agentúra Triad Advertising. Video nebolo nakrúcané na mobil ako som predpokladal, ale použili na to zrkadlovku Canon EOS 5D Mark III.

Kampaň odštartovala už v decembri minulého roka, trvala do 10. januára 2016 a mala za cieľ personálne posilniť team spoločnosti O2.

Celú ideu vymyslela reklamná agentúra Triad Advertising a natáčalo sa na bratislavskej Kolibe na Zlatej nohe v spolupráci s produkčnou spoločnosťou Lukash, pod režisérskou taktovkou Lukáša Kodoňa.

Generálny riaditeľ spoločnosti O2 Slovakia Peter Gažík skončil v bazéne až 8 krát, kým bolo celé video nakrútené.

Pozrite si making of video:

„Našou úlohou bolo celkovo sa pozrieť na doterajšiu HR komunikáciu, ktorá bola rozdrobená do strašne veľa kanálov a bola dosť rezervovaná, tone of voice bol príliš korporátny na O2. Riešením bol úplne nový web spolocnost.o2.sk  s prepojením na profesiu, ktorý funguje teraz ako hub všetkých informácií pre uchádzačov vrátane aktuálnych voľných pozícií. A aby sme ľuďom priblížili atmosféru a dušu spoločnosti O2, vedeli sme, že promo video nemôžeme odbiť nápadmi “na istotu”, ale zariskovať a priniesť klientovi niečo bláznivé,“ povedala pre Masmediálne.info Maru Mitlikova z agentúry Triad Advertising.

Celý článok si môžete prečítať > TU

Výsledné video:

Aktualizované:

„Spot je súčasťou celkovej úpravy komunikácie O2 ako zamestnavateľa – v decembri sme redizajnovali stránku www.spolocnost.o2.sk, ako aj náš profil na www.profesia.sk. Snažíme sa využívať aj iné náborové kanály, ako inhiro.com alebo addwork.sk. Zároveň sme upravili aj tone of voice pri nábore nových zamestnancov tak, aby ladil s celkovou komunikáciou a firemnou kultúrou O2. Keďže O2 stále čoraz viac rozširuje svoje rady, naším cieľom je zaujať nových zamestnancov – a to poodhalením toho, ako to vyzerá v našom zákulisí. Hodnoty ako férovosť, jednoduchosť, transparentnosť a zábava nie sú len prázdne slová na papieri, ale súčasť každodenného života. A formality idú bokom. Všetci si tu tykáme a kravaty sú pre nás podozrivé. Rovnako neformálne je aj video – veď ktorý z generálnych riaditeľov veľkých firiem skočil do bazéna? Prehovoriť ho nebol žiadny problém. V tomto roku sa plánujeme viac sústrediť na komunikáciu O2 ako zamestnávateľa, opakovane sme získali titul najlepší zamestnávateľ v nezávislom prieskume spoločnosti Aon Hewitt, Veríme, že sa o našich zamestnancov staráme dobre, za čo nás odmeňujú vysokým hodnotením a preto sme pre nich tento rok pripravili nové typy benefitov. Okrem iného sa môžu tešiť na slovenský unikát – nekonečnú dovolenku. Dni voľna nechceme obmedzovať na zákonom daný rámec, zamestnanci si budú môcť vybrať toľko voľna, koľko budú potrebovať a koľko im pracovné povinnosti dovolia, “ povedala pre Masmediálne.info Martina Jamrichová, PR manažérka spoločnosti O2 Slovakia.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu