Fínska spoločnosť Ruukki je svetovým producentom oceľových strešných krytín a fasádnych systémov. Na Slovensku komunikáciu zastreší PR agentúra Kharisma.

Agentúra Kharisma sa stala víťazom tendra, ktorý vyhlásila spoločnosť Ruukki, keď chcela nájsť na Slovensku PR agentúru, ktorá by riešila komunikáciu s odbornou ale i laickou verejnosťou, zameranú na komunikovanie oceľových strešných systémov značky Ruukki.

„Hľadali sme partnera, pre ktorého bude predmet našej činnosti nielen výzvou, ale aj ďalšou skúsenosťou. Agentúra Kharisma nás presvedčila svojimi referenciami, okrem iného portfóliom klientov pôsobiacich v oblasti stavebníctva a developmentu, rovnako profesionálnym prístupom a flexibilitou, ktoré si vážime,“ povedal Jan Hála, marketingový manažér a odborník na strechy zo spoločnosti Ruukki.

„Spoločnosť Ruukki ocenila naše nápady a predstavy komunikácie. Oblasť stavebníctva nie je pre našu agentúru novou oblasťou, preto budeme ťažiť z našich dlhoročných skúseností,“ povedala Kristína Čambalová Havasová, riaditeľka PR agentúry Kharisma.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu