zdroj foto: SKPR STRATEGIES

Tím PR agentúry SKPR STRATEGIES sa rozrástol o šesť  ľudí. Vo vedení na pozícii Client Service Director pôsobí Vojto Kabáth, jedným z kľúčových Team Leadrov agentúry je Nora Krchňáková. 

Vojto Kabáth má za sebou 20 rokov skúseností na rôznych marketingových pozíciách v printových médiách, v rozhlase a TV.

Vojto Kabáth

Riadil jednu z najväčších eventových agentúr Monarch, v slovenskom vydaní magazínu Forbes mal na starosti marketingovú komunikáciu značky a eventy, okrem iného pracoval na marketingovom oddelení siete kníhkupectiev Panta Rhei.

Vyštudoval Molekulárnu biológiu a génové manipulácie na PF UK v Bratislave.

„Z pozície Client Service Directora chcem podporovať tvorivú a profesionálnu atmosféru v komunikácii s klientmi agentúry,“ povedal Vojto Kabáth.

Nora Krchňáková

Nora Krchňáková má v agentúre na starosti tím pre klientov ALO diamonds, AVON, či Bencik Culinary Group. Vyštudovala Právnickú fakultu UK v Bratislave.

Má dlhoročné skúsenosti  z médií, kde pracovala ako redaktorka, moderátorka a dramaturgička a v posledných 10 rokoch pôsobila v oblasti PR.

Spoluzakladala PR agentúru Propaganda House, kde bola 6 rokov na pozícii Managing Director.

„Práca v SKPR je pre mňa profesionálna výzva. Baví ma komunikácia s ľuďmi, rôznorodosť projektov a kreatívny prístup. Verím, že moje skúsenosti budú prínosom. Teším sa na nových klientov a na spoluprácu so všetkými kolegami,“ uviedla Nora Krchňáková.

Do tímu agentúry zároveň v uplynulom čase pribudli štyria account manageri.

„Veľmi sa tešíme na nové posily vo vedení. Aktuálny rast agentúry je reakciou na zvýšený záujem o naše služby, ako aj nárast agendy u existujúcich značiek, pre ktoré pracujeme,“ dodala Soňa Lexmanová, Managing Director SKPR STRATEGIES.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu