Ubehlo už 40 rokov, odkedy bol v roku 1974 na trh uvedený obľúbený hroznový nápoj Vinea. Tá si okamžite získala srdcia slovenských, českých, ale aj zahraničných spotrebiteľov. Pri príležitosti osláv svojho okrúhleho jubilea Vinea prekvapuje svojich milovníkov celkom unikátnym konceptom. Predstavenie novinky, menej sladkého, no stále rovnako hroznového nápoja VINEA LAJT, sa totiž odohráva vysoko v oblakoch, priamo nad Bratislavou.

„Novinka Vinea lajt bez pridaného cukru, s rovnakým podielom hroznovej šťavy sa pije s ľahkosťou, a pre túto jej vlastnosť sme sa rozhodli brať život ešte viac „lajt“, vysvetľuje brand manažérka značky Vinea, Zuzana Netíková.

Od stredy 18. júna až do soboty 21. júna 2014 Vinea lajt vynáša ľudí – a to doslova – do oblakov prostredníctvom unikátneho eventu s názvom „Vinea v oblakoch“. Ten sa teší celosvetovej obľube a najnovšie si ho môžu užiť aj milovníci jedinečných zážitkov na Slovensku.

Zariadenie pozostávajúce zo žeriavu a špeciálne upraveného stola na pohodlné vychutnávanie si zážitku z krásneho výhľadu i osviežujúceho nápoja je umiestnený na parkovisku pri bratislavskom nákupnom centre Eurovea.

Na príprave tohto jedinečného konceptu sa spolupodielal aj partner – reštaurácia Mercado, ktorá verným zákazníkom a držiteľom MedusaCard ponúkne večerný variant konceptu aj spolu s ochutnávkou menu a vína pod taktovkou šéfkuchára Martina Korbeliča.

Martin pripravil špeciálne trojchodové ochutnávkové menu pozostávajúce z dvoch nových a jedného existujúceho jedla v Mercade. Kedže Martin pripravuje úplne nový jedálny lístok v reštaurácii Mercado, verní zákazníci a držitelia MedusaCard budú tak môcť ako vôbec prví ochutnať nové chute Mercada.

„Vinea v oblakoch“ je v časoch od 13:00 do 18:00 hod voľne prístupná pre všetkých s výškou nad 140 cm a váhou do 140 kg. Stačí prísť na parkovisko pred Euroveou v Bratislave a nechať sa vyniesť do výšin, kde je život ľahký a hroznový. Celá ochutnávka za špeciálne upraveným stolom trvá približne 15 min.

Žeriav vynesie záujemcov až do výšky 40 m:
PR kampaň Vinea vás doslova vynesie do oblakov - 4
S Vineou lajt sú v oblakoch aj Matej Chrem, Katka Štumpfová, Zdenka Predná a Veronika Ostrihoňová:

PR kampaň Vinea vás doslova vynesie do oblakov

PR kampaň Vinea vás doslova vynesie do oblakov - 5

Vineu lajt si vo výške 40 metrov vychutnali aj Sajfa a Karin Haydu:

PR kampaň Vinea vás doslova vynesie do oblakov - 2PR kampaň Vinea vás doslova vynesie do oblakov - 3Zdroj: 1st CLASS AGENCY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu