PR komunikáciu pre Kuki TV zabezpečí agentúra Kharisma

PR agentúra Kharisma sa dohodla na spolupráci s internetovou televíziou Kuki. Tá poskytuje okrem televíznych kanálov aj benefity modernej internetovej televízie, automatické nahrávanie a bohatý archív obsahu.

Kharisma má s klientmi z biznis prostredia a zábavného priemyslu bohaté skúsenosti. Od augusta bude zastupovať televíznu službu Kuki, ktorá ponúka okrem klasického sledovania televíznych programov tiež najrôznejšie inteligentné funkcie a podporu Android TV.

Prevádzkovateľa Kuki TV – českú spoločnosť SMART Comp, a.s. bude agentúra zastupovať v oblasti PR na slovenskom trhu.

„V agentúre Kharisma máme veľmi radi nové technológie a moderné riešenia, ktoré nám zjednodušujú život, prinášajú možnosti na zábavu a úžasnú flexibilitu. Tešíme sa, že môžeme naše skúsenosti s komunikáciou prepojiť s inovatívnou internetovou televíziou Kuki TV a slovenským médiám a používateľom predstaviť pokročilé funkcionality, výhody a novinky, ktoré na Slovensko prináša,“ uviedla Kristína Čambalová, riaditeľka PR agentúry Kharisma.

„Kuki TV prináša slobodu pri rozhodovaní, čo chceme sledovať a zároveň nezávislosť na televíznom programe. Každý používateľ si môže nastaviť svoju programovú skladbu podľa seba. Na výber má pestrú paletu viac než 100 televíznych kanálov, rozsiahly archív filmov a seriálov. Zároveň Kuki TV umožňuje sledovať program aj spätne na všetkých kanáloch minimálne 48 hodín, pričom na niektorých populárnych kanáloch až 7 dní a automaticky nahrávať programy do vlastného archívu. Svoje obľúbené programy si môže pozrieť nielen v televízii, ale aj v mobile, počítači alebo na tablete. Ak si používateľ rozpozerá film na jednom zariadení, môže ho dopozerať na inom presne od momentu, kde sledovanie prerušil,“ uviedol o Kuki TV Aleš Padrta, generálny riaditeľ spoločnosti SMART Comp, a. s.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu