Agentúra PR.Konektor uspela v tendri pre realizáciu PR aktivít a zastreší kompletný PR servis v Slovenskej republike.

„Huawei vnímame ako veľmi ambicióznu a energickú značku s mimoriadnym potenciálom. Jej integrovaný prístup ku komunikácii je nám blízky,“ povedal Filip Švaňa, managing director spoločnosti PR.Konektor SK.

„S ohľadom na význam a rozsah spolupráce sme vytvorili naprieč agentúrou odborný, česko-slovenský tím, ktorý kombinuje ako skúsenosti z klasického PR, tak i digitálnej komunikácie a tvorby obsahu,“ doplnil Švaňa.

„Cieľom spoločnosti Huawei je posilňovať svoju pozíciu na slovenskom i českom trhu a budovať vnímanie značky ako inovatívneho lídra,“ povedal Roman Vaňko, marketing director spoločnosti Huawei pre SR a ČR.

„Aj v marketingovej komunikácii chceme klásť dôraz na nápaditosť a inovatívnosť. V nadchádzajúcom období bude public relations hrať v celkovej stratégii firmy zásadnú rolu. Veríme, že PR.Konektor bude pre Huawei partnerom, ktorý nám pomôže naplniť naše ambiciózne ciele na oboch trhoc, “ doplnil Vaňko.

Spoločnosť Huawei je tretím najväčším svetovým výrobcom mobilných telefónov, za spoločnosťami Apple a Samsung. V prvom polroku 2017 dosiahol globálny trhový podiel mobilnej divízie Huawei (CBG) 11,4 %. Tržby vzrástli medziročne o 41 % na celkovú hodnotu 77,4 miliardy čínskych jüanov (9,94 mld. eur). Za prvých šesť mesiacov tohto roku predal Huawei 60,5 miliónov smartfónov a tabletov. To predstavuje medziročný nárast
o 25 %.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu