Praclík na Rajskej 15 v Bratislave (foto: mediawatch.dog!)

Prvú prevádzku otvoril Praclík v stredu 5. apríla na Krížnej ulici v Bratislave, druhú v utorok 11. apríla na Rajskej ulici. Do konca roka spoločnosť plánuje otvoriť celkom 8 až 10 prevádzok v Bratislave a blízkom okolí.

Za spoločnosťou Praclík je Peter Seidner, ktorý v minulosti pôsobil ako obchodný riaditeľ siete Billa, a neskôr zakladal obchodný reťazec Moja Samoška/Terno.

Vo vedení spoločnosti figuruje aj Ladislav Rabay, ktorý bol v minulosti konateľom šamorínskej pekárne Czucz, ktorú aktuálne vlastní Michal Holík, majiteľ siete Moja Samoška/Terno, blízky finančnej skupine J&T. Čítaj viac o TERNO real estate. 

Prečítajte si krátky rozhovor s Dušanom Lechanom, marketingovým manažérom spoločnosti Praclík, s.r.o.:

Aká je cieľová skupina?

Cielime na ľudí ktorých rýchly životný štýl núti aby vybavili jedenie bez zbytočného čakania na obsluhu a aj napriek tomu chcú chutne a čerstvo jesť. Charakterizuje nás naše motto „čerstvo, chutne a rýchlo.

V čom je pridaná hodnota, oproti iným konceptom?

Prinášame čerstvé produkty ktoré pripravujeme priamo na prevádzkach. Tovar sa neustále dopĺňa aby bola zachovaná maximálna čerstvosť. Takže v jednom momente nájde zákazník na pulte maximálne 2-3 ks z výrobku a po kúpe sa automaticky doplní. Nájdete u nás plnené pečivo, šaláty a jogurty našej vlastnej výroby. Konkurenciu neriešime pôjdeme si svojou cestou.

Popíšte bližšie váš koncept.

Prevádzky sú samoobslužné aj so sortimentom káv a samoobslužnými kávostrojmi. Dôraz kladieme na čerstvosť predávaného sortimentu, rýchlosť vybavenia zákazníka a samozrejme dbáme aby nami pripravované produkty boli chutné. Pri tvorbe sortimentu sa naši odborníci riadili predchádzajúcimi skúsenosťami z oblasti retailu. Zákazníkov počúvame a sortiment na prevádzkach budeme prispôsobovať aj ich požiadavkám. Koncept je pripravený aj ako Franšíza vhodná ako malý rodinný podnik.

Fotografie prevádzky Praclík na Rajskej č.15 v Bratislave:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu