ŠKODA AUTO Slovensko, dlhoročný partner podujatia United Movement, pozýva všetkých fanúšikov hudby a tanca na sériu workshopov pod vedením Jara Bekra a tanečníkov zvučných svetových mien. Lektori podujatia pre začínajúcich aj profesionálnych tanečníkov predvedú svoje umenie už túto sobotu 31. mája 2014 v priestoroch Aircraft Sporthouse v Bratislave. Oficiálnym automobilom podujatia je aj v tejto edícii ŠKODA Citigo.

„Každým rokom sa úroveň nášho projektu zvyšuje a ani tento rok nechceme poľaviť z nasadeného trendu. Teší nás, že s podporou partnerov, akým je aj spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko, môžeme prinášať fanúšikom tanca a hudby nezabudnuteľné zážitky za účasti tých najzvučnejších mien svetového tanca, hudby a choreografie,“ uviedol Jaro Bekr, tanečník a organizátor podujatia.

Na profesionálnych tanečníkov čakajú také hviezdy ako Lando Wilkins, finalista súťaže American Best Dance Crew, Ellen Kim tanečníča Pharrella Wiliamsa alebo Vinh Nguyen, jeden z top choreografov zo San Diega.

SKODA Auto - United Movement_program

Aj tento rok sú pripravené bezplatné hodiny pre verejnosť, kde tanečných nadšencov budú sprevádzať špičkoví slovenskí tanečníci.

Účastníci sa môžu tešiť na Hip Hop Fakultu, Ladycious alebo salsu pre teenagerov a dospelých. Nebudú chýbať ani zástupcovia tanečnej školy Elledanse. Deti sa budú môcť naučiť základné kroky baletu, breaku alebo hip hopu.

Deviata edícia workshopov United Movement sa tento rok prvýkrát uskutoční formou tour v štyroch mestách – v Prahe, Viedni, Bratislavev Budapešti. Oficiálnym vozidlom lektorov na tour bude ŠKODA Citigo, auto pre každú zábavu.

Bratislavská edícia workshopov United Movement sa uskutoční už túto sobotu 31. mája 2014 v priestoroch Aircraft Sporthouse na Ivánskej ceste 30/b. Viac informácií môžete nájsť > TU

 Zdroj: ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu