Gabo Kocák v novej kuchárskej šou (zdroj: TV Paprika)

Radi ochutnávate na dovolenkách miestne špeciality a dostali ste chuť na pravý indický dahl, talianske cestoviny či francúzsky quiche, ale neviete si ich pripraviť?

Keďže v momentálnej situácii môžeme cestovať skôr iba prstom po mape, práve kuchyňa môže byť miestom, kde sa vaša cestovateľská duša trochu nasýti.

Neprebádané chute orientu a stredomorskej kuchyne vás zlákajú v kuchárskej šou So šéfkuchárom okolo sveta na tie správne miesta už 17. októbra o 21:30 na TV Paprika.

Slovenský šéfkuchár Gabo Kocák je známy svojím pôsobením v kuchárskej šou TV JOJ 15. min KUCHÁR a hlavne v michellinských reštauráciách po celom svete. V európskej gastronómii pôsobí už 20 rokov.

Po rokoch strávených od svitu do mrku v kuchyni si povedal dosť a otvoril si v Poprade svoju vlastnú reštauráciu Doma u nás, kde chce variť hlavne pre obyčajných ľudí.

V relácii So šéfkuchárom okolo sveta na TV Paprika spojil lásku k cestovaniu s varením medzinárodnej kuchyne. Môžete sa tak tešiť na prípravu grilovanej kambaly, čokoládového suflé s kozím syrom, ale aj omas fašírok, ako od babičky.

Sledujte reláciu So šéfkuchárom okolo sveta s Gabom Kocákom od 17. októbra o 21:30 na TV Paprika.

Môžete sa naučiť variť aj s použitím čerstvých sezónnych surovín s reláciou Štyri ročné obdobia so šéfkuchárom Jiřím Halamkom od 12. októbra o 20:00 na TV Paprika.

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu