Spoločnosť Sconto Nábytok, ktorá je súčasťou nemeckého koncernu Höffner otvorí 1. októbra na Slovensku svoju tretiu predajňu. V súčasnej dobe má v Česku a na Slovensku spolu 10 obchodných domov s nábytkom a bytovými doplnkami. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 2010.

Sconto Nábytek (CZ) a Sconto Nábytok (SK) sa s obratom takmer 80 miliónov EUR radia medzi popredných tuzemských maloobchodných predajcov nábytku. Za celú dobu svojej doterajšej existencie spoločnosť obslúžila viac ako 2 milióny zákazníkov.

Na Slovensku malo doteraz Sconto predajne v Nitre a Trnave, svoju tretiu najväčšiu prevádzku otvára s celkovou plochou viac ako 14 000 m2 v novovybudovanom komerčnom parku Pharos v obchodnej lokalite Avion Shopping Center v Bratislave.

Po 12 mesiacoch výstavby ponúkne obchodný dom svojim návštevníkom približne 5 000 modelov nábytku a 10 000 druhov bytových doplnkov.

Na pripravovanom slávnostnom otvorení sa objaví aj známy slovenský herec Maroš Kramár. V deň otvorenia má Sconto v pláne predstaviť návštevníkom aj veľké otváracie zákaznícke zľavy.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu