obalka-Masmedialne.info-e-magazin c.1-2016V januári sme si pripomenuli výročie vzniku denníka SME. Medzi 49 redaktormi, ktorí vtedy odišli na protest z denníka Smena boli aj Alexej Fulmek, súčasný CEO vydavateľstva Petit Press, Karol Ježík, prvý šéfredaktor denníka SME a Róbert Kotian.

Denník SME vznikol 15. januára 1993, pred 23 rokmi.

Ekonomický lifestylový magazín Profit v januári pokračuje ale už pod novým vedením vydavateľstva Petit Press, ktoré ho kúpilo od vydavateľstva News and Media Holding.

V januári začal vychádzať nový print vo vydavateľstve News and Media Holding, ako subbrand ženského magazínu EMMA, pod názvom EMMA Antistresové omaľovánky.

Na trh prišiel aj úplné nový ženský magazín LENNA z dielne neznámeho vydavateľstva A-IMZ, ale pod marketingovým patronátom vydavateľstva Bauer Media SK.

V januári, už po niekoľkých mesiacoch od reštartu zanikol bratislavský Večerník. Vychádzal len od septembra 2015. Pokus o návrat teda vydavateľstvu Promotion nevyšiel, i napriek úzkej spolupráci s vydavateľstvom STAR production.

Portál Fičí.sk je už viac ako rok na trhu, vyspovedal som preto krátko jeho šéfredaktora Petra Nagyho. V aktuálnom čísle si môžete prečítať aj rozhovor so slovenskou herečkou Soňou Norisovou, ktorá nakrútila nový seriál V.I.P. vraždy pre českú televíziu Prima.

Viac sa dozviete v novom e-magazíne > pozri

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu