zdroj: SWAN Mobile

Štvrtý mobilný operátor 4KA chce motivovať zákazníkov k prenosu telefónneho čísla od konkurencie. Každý nový zákazník získa jednorazovo 10 GB dát v sieti 4KA na dva mesiace úplne zadarmo, akcia potrvá do 3. septembra. Mobilný operátor ku koncu júna dosiahol hranicu 200-tisíc zákazníkov a plné pokrytie 70-tich miest signálom 4G siete po celom Slovensku. Kampaň je z dielne reklamnej agentúry Roland Torsten.

Peter Helexa, riaditeľ divízie obchodu a marketingu mobilných služieb spoločnosti SWAN Mobile
Peter Helexa (foto: SWAN Mobile)

“V letnej kampani sme chceli zákazníkom odkomunikovať „náklad“ skutočne veľkého množstva dát (GB) zadarmo. Na základe briefu bol vytvorený vizuál, ktorý zámerne pracuje s paradoxom. Nikto predsa nechce dostať „nakladačku“ vo fyzickom zmysle, ale každý sa poteší „nákladu“ extra dát zadarmo. Vizuál je provokatívny a je vytvorený podľa modelu, ktorý využíva čoraz častejšie využívaný princíp, keď je hlavná myšlienka reklamy znázornená nejakou analógiou (podobnosťou) z úplne inej oblasti,” povedal pre Masmediálne.info riaditeľ divízie obchodu a marketingu mobilných služieb spoločnosti SWAN Mobile Peter Helexa.

„Neustále evidujeme vysoký záujem našich zákazníkov o prenos telefónneho čísla a kontinuálne rastúci dopyt po mobilných dátach. Na základe týchto dvoch faktorov sme sa rozhodli spustiť novú letnú akciu. V 4ke už dáta zákazníci naháňať nemusia, stačí si preniesť číslo do 4ky a dostanú 10 GB dát na dva mesiace zadarmo,“ povedal Peter Helexa.

“Letná kampaň bude podporená v BTL – POS materiálmi na každej Slovenskej pošte a v ATL počas celého leta na vybraných weboch portáloch a na fanpage 4ky a Instagrame,” dodal Peter Helexa.

Vizuál kampane:

Prejdi k nám a dostaneš nakladačku - 4KA - vizual kampane
zdroj: SWAN Mobile

Vizuál letáku:

Vizitka kampane:
zadávateľ: SWAN Mobile (4ka)
agentúra: Roland Torsten Advertising
Creative ditector: Torsten Ondrejovič
Art director: Ivan Galanský
Account manager: Martina Boháčová
Copywriter: Robert Štepánik

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu