Nová ŠKODA Superb, úplne novo vyvinutá vlajková loď značky ŠKODA, aktuálne prechádza záverečným testovacím programom, okrem iného aj v južnej Európe. Nová ŠKODA Superb predstavuje špičku modelovej palety značky. Vďaka novému dizajnovému jazyku, vyváženým proporciám, veľkorysej ponuke priestoru, modernej technike, dynamike jazdy a kvalite spracovania sa posunula na absolútny vrchol automobilovej strednej triedy.

Nová ŠKODA Superb ponúka vo svojej tretej generácii maximálnu funkčnosť s ohľadom na rozmery, usporiadanie a použitú techniku. Pre vozidlá značky ŠKODA typicky veľkorysá ponuka priestoru a objemu batožinového priestoru je opäť medzigeneračne lepšia a stane sa meradlom vo svojej triede.

Vďaka modulárnej stavebnicovej technike MQB koncernu Volkswagen prináša ŠKODA Superb do strednej triedy kvality vozidiel vyšších tried. Najnovší automobil značky ŠKODA ponúkne špičkové parametre v oblasti pohodlia, infotainmentu, konektivity, bezpečnosti, šetrnosti k životnému prostrediu, spotreby a výkonu.

„Nová ŠKODA Superb je najlepšie vozidlo značky ŠKODA všetkých čias. Ďalšia generácia našej vlajkovej lode osloví nové skupiny fleetových aj privátnych zákazníkov. Kvality modelu Superb zvýrazňujú hodnoty a predznamenávajú budúcnosť značky ŠKODA,“ hovorí Prof. Dr H.C. Winfried Vahland, predseda predstavenstva spoločnosti ŠKODA AUTO.

V polovici februára 2015 zažije nová ŠKODA Superb svetovú premiéru v Prahe. Začiatkom marca bude vozidlo predstavené na autosalóne v Ženeve. Uvedenie nového modelu na trh je naplánované na polovicu roka 2015. ŠKODA Superb predstavuje od roku 2001 vrchol modelovej palety značky ŠKODA. Doteraz dodala značka svojim zákazníkom na celom svete približne 700 000 automobilov ŠKODA Superb prvej a druhej generácie.

Všetky modely ŠKODA, ktoré od roku 2008 Euro NCAP testovala, získali 5 hviezdičkové hodnotenie bezpečnosti.

Prichádza nová ŠKODA Superb, môžete sa na ňu tešiť už vo februári 2015! - obr.1 Prichádza nová ŠKODA Superb, môžete sa na ňu tešiť už vo februári 2015! - obr.2 Prichádza nová ŠKODA Superb, môžete sa na ňu tešiť už vo februári 2015! - obr.3

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu