Značku JBMNT nosí na sebe už tradične rapper Patrik „Rytmus“ Vrbovský. Na Slovenskom trhu sa možno čoskoro objaví energetický drink s rovnakým názvom – JBMNT.

Všimli sme si, že spoločnosť FERGAM z Kežmarku, ktorú vlastní Rudolf Hering požiadala 11. januára 2016 Úrad priemyselného vlastníctva SR o udelenie ochrannej známky na názov JBMNT v kategórii č. 32 „Nealkoholické nápoje; energetické nápoje; energetické nápoje s obsahom kofeínu“.

Vznikne nový energetický drink pod názvom JeBeM Na To/JBMNT? Svojím konceptom má šancu osloviť mladých ľudí.

Na trhu už funguje spoločnosť, ktorá predáva textil s logom JBMNT konečnému spotrebiteľovi – spoločnosť Merch zo Senca, ktorú vlastní Aleš Varga a Ladislav Menyhart prevádzkuje e-shop na stránke rukahore.sk, ktorá má oblečenie značky JBMNT vo svojej ponuke.

Pre Masmediálne.info sa Aleš Varga vyjadril, že značku JBMNT majú zaregistrovanú už dávno a čakajú na vyjadrenie právnikov, ohľadom žiadosti o registráciu, ktorú si aktuálne podala spoločnosť FERGAM pre svoj energetický nápoj.

Register ochranných známok Úradu priemyselného vlastníctva SR však doteraz neobsahuje žiadnu známku udelenú na názov, alebo logo s textom JBMNT, okrem podanej žiadosti spoločnosti FERGAM.

Pozrite si logo, ktoré si chce registrovať:

logo na energeticky drink JBMNT - Fergam

Požiadali sme o stanovisko aj spoločnosť FERGAM, téme sa budem ešte venovať.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu