Podľa najnovších výsledkov prieskumu spoločnosti MEDIAN SK je magazín auto motor a šport opäť najčítanejším mesačníkom v segmente pánskych magazínov a tiež najčítanejším motoristickým magazínom na Slovensku s čítanosťou 2,5 percent (zdroj: MEDIAN SK, MML-TGI, 2.+3./2014).  

Mesačník auto motor a šport je kvalitný motoristický magazín s dlhoročnou tradíciou pre milovníkov áut, ale aj náročných spotrebiteľov.

Vysokou aktuálnosťou, kvalitou testov a novinárskeho spracovania sa stal lídrom a mienkotvorcom pri hodnotení automobilov. Nezávislý, záväzný, kritický a prísne neutrálny. S testovacími verdiktami kritickými, ale založenými na dátach, ktoré môžu byť potom potvrdené.

Motor-Presse Slovakia, s.r.o. vydáva okrem časopisu auto motor a šport celý rad ďalších motoristických titulov, ako napr. Ktoré auto?, Firemné auto, lastauto omnibus, Gentleman, Madame a tiež časopis o cestovaní TRAVELLER.

Medzi ich motoristické tituly patrí tiež internetový magazín www.autoviny.sk. V novom rade titulov pre voľnočasové aktivity ActiveSport vychádzajú časopisy BIKE a OUTDOOR.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu