Ak ste si doteraz mysleli, že ženy si spájajú predstavu príjemného večera vo dvojici výlučne s formálnym posedením pri večeri a sviečkach, je načase nechať sa vyviesť z omylu. Slovenské ženy kladú dôraz predovšetkým na priateľské prostredie a pozornosť ich partnera a pokojne aj v spoločnosti  svojej obľúbenej značky piva. Pánov určite poteší zistenie, že ich polovičky chodia na pivo rady a preferujú pri tom zmiešanú spoločnosť.

Prieskum Slovenky by najradšej pozvali na pivo Andreja Kisku a Adelu Banášovú - obr.2

Slovenkám navyše vôbec neprekáža, ak si v ich spoločnosti partner objedná pivo, pretože mnohé si ho rady dajú spolu s ním. V unikátnom slovenskom prieskume to potvrdilo až 82,9 % opýtaných žien nad 18 rokov.

Prezident Slovenskej republiky, Andrej Kiska a Adela Banášová. To sú dvaja najžiadanejší Slováci, ktorých by dotazované Slovenky najradšej pozvali na pivo. Ďalšími známymi osobnosťami, ktorých spoločnosti by sa potešili, sú Janko Koleník, Marián Čekovský či Petra Polnišová.

Na dámsku jazdu by zo svetového hviezdneho neba najradšej zobrali Juliu Robertsovú a Angelinu Jolieovú. Ak by si mali vybrať zo známych mužov, pri pive by im robili spoločnosť Brad Pitt, George Clooney alebo Leonardo di Caprio.

Slovenské združenie výrobcov piva a sladu realizovalo prieskum „Vzťah slovenských žien nad 18 rokov k pivu ako nápoju“, a to formou kvantitatívneho štandardizovaného dotazovania v štvrtej dekáde roka 2014.

Cieľom prieskumu bolo zistiť postoje a názory Sloveniek ohľadne piva, zvyklosti súvisiace s pivom a spoločenské vnímanie jeho konzumácie. Oslovená vzorka pozostávala z približne 500 žien starších ako 18 rokov, pričom 93,5 % účastníčok prieskumu bolo vo veku18 – 45 rokov.

Slovenské združenie výrobcov piva a sladu je dobrovoľnou profesijnou stavovskou organizáciou, ktorá vznikla v roku 1991. Združuje právnické osoby, ktoré podnikajú vo výrobe sladu a piva  a servisné a obchodné organizácie, ktoré spolupracujú s výrobcami piva.

Úzko spolupracuje so Slovenskou poľnohospodárskou a potravinárskou komorou, výskumnými ústavmi, vysokými školami a ďalšími odbornými profesijnými združeniami a zväzmi, najmä v oblasti potravinárstva a poľnohospodárstva. Zapája sa do činnosti európskych pivovarníckych a sladovníckych združení. Od roku 2008 je riadnym členom európskeho pivovarníckeho združenia The Brewers of Europe. Viac informácií môžete nájsť na stránke www.slovenskepivo.sk.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu