Prišiel na trh nový PocketBook rady Touch Lux 3 s displejom E Ink Carta
Nový PocketBook rady Touch Lux 3 (zdroj: MD Public Relations)

PocketBook Touch Lux 3 – nový model zo série Touch Lux je nástupcom čítačky PocketBook Touch Lux 2, ktorá sa vďaka širokej funkčnosti a spoľahlivosti stala bestsellerom a jej skvelý dizajn získal Red Dot Design Award 2014. Nový PocketBook Touch Lux 3 má všetky vlastnosti vlajkovej lodi a navyše dôležité vylepšenie – najnovší displej E Ink Carta s HD rozlíšením (1024 x 758 px).

Svojimi optickými vlastnosťami sa displej E Ink Carta ešte viac približuje bežnému papieru, má svetlejšie pozadie a čiernu farbu zobrazuje s vyšším kontrastom.

Nová technológia zvyšuje kontrast o 50% na hodnotu 15:1, reflexné hodnoty sa v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi zvýšili o 20%. Vďaka tomu je zobrazenie textu a grafiky ešte jasnejšie. Čítanie najmenších písmových fontov, ako aj sledovanie najsofistikovanejších tabuliek a grafov, je ešte pohodlnejšie.

Čítačka PocketBook Touch Lux 3 je tiež vybavená LED nasvietením, ktoré zaisťuje komfortné čítanie v akýchkoľvek svetelných podmienkach.

Vnútorná pamäť s veľkosťou 4 GB a slot na microSD karty (až do veľkosti 32 GB) umožňujú uložiť do čítačky niekoľko tisíc kníh. Procesor s taktom 1GHz spoločne s 256 MB RAM zaisťujú dostatočný výkon na plynulé otáčanie stránok a rýchlu reakciu akejkoľvek aplikácie. PocketBook Touch Lux 3 podporuje 18 knižných formátov bez konverzie a až 4 grafické – JPEG, BMP, PNG a TIFF.

Zariadenie vďaka zabudovanej wi-fi podporuje online služby ako je Dropbox, Sent-to-PocketBook a PocketBook Sync. Predinštalovaná aplikácia ReadRate umožňuje zdieľať knižné referencie a prijímať odporúčania na obľúbené knihy od priateľov.

PocketBook Touch Lux 3 je dostupný za cenu 129 EUR v troch farbách: bielej, šedej a čiernej. Čítanie s čítačkou PocketBook Touch Lux 3 je časom preverená tradícia série Touch Lux, teraz s displejom E Ink Carta.

A tu môžete nájsť 20 e-kníh zadarmo > pozri

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu