Zdroj foto: PR.Konektor

V rámci každoročnej kampane na podporu predaja svojich produktov pred začiatkom školského roka spojí Mondelēz International svoje tri kľúčové značky Milka, Oreo a Halls.

Prvýkrát zároveň vyskúša ich prezentáciu v priamom spojení s aktuálnou piesňou s názvom „Nové obzory“ populárnej českej popovej kapely Slza.

V pripravovanom videoklipe sa postupne objavia všetky značky, alebo ich známe atribúty. V klipe si zahral aj slovenský youtuber Expl0ited, ktorý je spolu s youtuberom Matúšom ambasádorom kampane na Slovensku. Letný videoklip skupiny Slza mal premiéru 15. júla na YouTube.

„Kombinácia niekoľkých našich kľúčových značiek v rámci jednej kampane práve v období končiacich prázdnin sa nám osvedčila už v minulých rokoch,“ hovorí Kristína Vlasáková, špecialistka Mondelēz pre in store aktivačné kampane.

„Tento rok celú kampaň spájame s kapelou Slza, ktorá je populárna a oslovuje našu cieľovú skupinu, teda rodiny s deťmi. Práve téma vzdelávania a životnej cesty jednotlivca je ústrednou témou ich novej piesne a vo videoklipe k nej sa veľmi nenásilnou a hravou formou objavia prvky všetkých troch našich značiek. Video samozrejme bude hlavným prvkom kampane na sociálnych sieťach našich produktov,“ dodáva s tým, že táto spolupráca s kapelou Slza nie je prvou a predchádzalo jej spojenie s valentínskou kampaňou značky Milka.

Aj slovenskí youtuberi sa už v kampaniach Milky objavili. Či už vo valentínskej kampani, alebo vo vlaňajšej kampani Back To School.

Súčasťou pripravovanej aktivácie bude aj autogramiáda s youtubermi Expl0itedom a Matúšom, ktorá sa uskutoční v nákupnom centre Avion v Bratislave 23. augusta 2018.

Mondelēz bude všetky produkty spoločne promovať od začiatku augusta do polovice septembra na predajných plochách obchodných reťazcov. Pripravuje k tomu plagáty, stojany aj špeciálne paletové vystavenie.

Zdroj foto: PR.Konektor

Pri kúpe akejkoľvek z týchto značiek a následnej registrácii bločku na www.naladsanaskolu.sk sa zákazník dostane do žrebovania o denné výhry.

Medzi nimi JBL reproduktor, Polaroid, zápisník od Expl0iteda, alebo odznak TJTN Matúš.

Kreatívny koncept projektu vrátane spolupráce s kapelou a influencermi pripravila agentúra PR.Konektor v spolupráci s The HIVE.

Pozrite si video ambasádora – youtubera Expl0iteda:

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu