Pôvodná zostava Profesionálov je späť! Šaňo, Bobor, kapitán Maroš Nagy, Hůrka, Miki Hric aj hovorkyňa policajnej stanice a bývalá vicemiss Topoľčian Skajka Balážiková budú divákom servírovať výdatnú dávku zábavy už od dnes každý štvrtok o 21:30 na JOJke. 

Na divákov v novej sérii Profesionálov čakajú viaceré zmeny. V praxi to znamená, že sa vrátia veci, ktoré mali diváci najradšej a pribudnú novinky, ktoré ich jednoznačne potešia,“ vysvetľuje Ján Gordulič, hlavný scenárista projektu. Sitkom prichádza s novou zvučkou a zmeny nastanú aj v bare Riviera. Usadí sa tam Roman Luknár a zahrá si Josého. „Prídem do Riviery namiesto svojho bratranca Miňa, ktorý zas pôjde do môjho baru v Karibiku,“prezrádza Roman. Postava obľúbeného prešpekulovaného barmana sa však kedykoľvek môže do baru vrátiť.

Každý nový diel prinesie niečo originálne. Tešiť sa môžete napríklad na postavu Vladimíra Boja zo seriálu Hoď svišťom v podaní Jozefa Vajdu. Okrem starých obľúbených postáv – akou je stále iskrivá i keď o čosi pribratejšia Skajka a nových atraktívnych hrdinov vás čakajú aj prekvapivé zápletky. Už prvá epizóda sa bude líšiť od všetkého, čo ste v Profesionáloch doposiaľ videli: „Premiérový diel bude výpravný. Z veľkej časti sa bude odohrávať v exteriéroch (mäsiarstvo, roľnícke družstvo, samoobsluha…) a nie len v štúdiu, ako boli diváci zvyknutí z predchádzajúcich sérii,“ prezradil Gordulič.

TV JOJ - Profesionali sa vracaju v skvelej forme

O seriáli:

Zločin nikdy nespí. Profesionáli v uniformách občas áno…

Od poslednej série prešlo 1,5 roka. Profesionáli si zatiaľ našli úplne nové zamestnanie. Fero pracuje v supermarkete ako esbeeskár vypomáhajúci pri výkupe fliaš. Karol ako pomocný mäsiar v predajni mäsa a údenín. Skarlet je hovorkyňou roľníckeho družstva v Cabaj Čápore. Alex pracuje ako svojrázny židovský turistický sprievodca v Bratislave, Maroš sa nedokázal vymaniť z područia Ruženky a pomáha jej s pestovaním kvetín. Miki Hric po Miňovi, ktorý ušiel na Bellize, prevzal riadenie krčmy a počet detí, na ktoré musí platiť alimenty sa zvýšil na deväť!!! Policajná stanica bola pre šetriace opatrenia zrušená. Prišiel však okamih, keď sa policajná zostava opäť musí zísť a pokračovať v boji proti zločinu v istom mestečku v seneckom okrese.

Zdroj: JOJ GROUP