Avengers (foto: HBO)

Určite si v decembri nenechajte ujsť film Avengers: Endgame. Štvrté pokračovanie série Avengers je vyvrcholením dvadsiatich dvoch vzájomne prepojených filmov štúdia Marvel.

V príbehu o priateľstve a tímovej práci hrdinovia od Iron Mana cez Hulka po Thora, a to bez ohľadu na rozdiely medzi sebou pochopia, ako krehká je naša realita.
Jej zachovanie vyžaduje obete.

Snímke Avengers: Endgame mimochodom stačilo len niečo cez tri mesiace od premiéry k tomu, aby sa stal vôbec najvýnosnejším filmom histórie a ukončil tak desaťročné kraľovanie Avatara.

Dumbo je snímka spoločnosti Disney a vizionára Tima Burtona rozvádza obľúbenú animovanú filmovú klasiku z roku 1941, ktorá je oslavou odlišnosti od druhých a sny v nej dávajú schopnosť lietať.

Zranené srdcia zobrazujú povojnové Nemecko v roku 1946. Rachael Morgan (Keira Knightley) prichádza do ruín rozbombardovaného Hamburgu, aby sa stretla s manželom Lewisom (Jason Clarke), britským plukovníkom povereným obnovou zničeného mesta.

Keď sa vydajú do nového domova, je Rachael nepríjemne prekvapená Lewisovým nečakaným rozhodnutím – dom budú zdieľať s jeho predchádzajúcim nemeckým vlastníkom, nemeckým vdovcom (Alexander Skarsgård) a jeho dcérkou.

V napätej atmosfére pôvodné odmietanie a zármutok vystrieda vášeň a zrada.

Na hraniciach v Bukovských vrchoch nikdy nie je pokoj – trosky organizovanej zločineckej skupiny nahrádzajú noví hráči. Tretia séria najsledovanejšieho poľského seriálu Wataha III sa vracia na HBO.

Príslušníci pohraničnej stráže zadržia dvoch migrantov utekajúcich z Poľska na Ukrajinu. Rebrow je im v pätách, náhodou narazí na miesto činu. Poľskom otrasie prípad násilnej vraždy.

Markowski začne vyšetrovanie, Rebrow žiada o pomoc Doboszovou, ktorej kariéra vo Varšave strmo stúpa. Rebrow opäť bude pred ťažkým rozhodnutím.

Je síce zas príslušníkom pohraničnej stráže, ale minulosť ho prenasleduje – mnohí ho stále považujú za podozrivého, ktorý sa pohybuje na hranici zákona. A na radare sa objaví aj Tatiana Barkov, nová šéfka ukrajinských pašerákov.

Diváci HBO uvidia v decembri pokračovanie seriálu Bez vedomia, ktorý je na HBO GO dostupný celý. Záverečná časť bude odvysielaná 15. decembra o 20:00 hod. na HBO.

Pozrite si film o filme Bez vedomia:

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu