Prvá klubová festivalová párty Slnko Records je už pred dverami. Akcia s názvom Slnko Spirit sa uskutoční 18. decembra v Nu Spirit klube v Bratislave a je ideálnym podujatím pre ľudí, ktorí vyhľadávajú a podporujú kvalitnú slovenskú hudobnú produkciu. Rešpektované vydavateľstvo v bratislavskom klube odprezentuje výber toho najlepšieho, čo pod značkou Slnko Records vyšlo v uplynulom roku. Na dvoch pódiách sa predstaví sedem kapiel, štyria dídžeji, prebehnú krsty dvoch albumov, súťaž o katalóg všetkých CD z roku 2014 a ďalšie spontánne aj plánované sprievodné akcie.

Na Slnko Spirit postupne zahrajú Hviezda, Zuzana Homolová, Talent Transport (krst albumu), Zlokot (krst albumu), Bad Karma Boy, Živé kvety, Katarzia, DJs Peter Bálik, Tomáš Sloboda, Magálová a Biba. Vydavateľstvo Slnko Records, ktoré je organizátorom akcie, už zverejnilo aj časový harmonogram vystúpení.

“Program na hornom a dolnom pódiu sa strieda a čiastočne prekrýva. Na hornom poschodí bude väčšinou možnosť vidieť ‘full band’ vystúpenia a dole skôr DJ sety a iné hudobné ‘výtržnosti’,” popisuje dramaturgiu večera jeden z organizátorov a členov kapely Longital Dano Salontay.

 

Podľa jeho slov bol do predaja uvoľnený limitovaný počet vstupeniek, z ktorého rýchlo ubúda. Tí, čo si lístok kúpia v predpredaji, budú zaradení do žrebovania o tri balíčky obsahujúce všetkých jedenásť CD, ktoré vyšli v Slnku Records v roku 2014.

Prvá festivalová párty Slnko Records je už pred dveramiOkrem živých hraní bude pre návštevníkov k dispozícii Slnko butik s CD a LP z poslednej sezóny, aj z predchádzajúcich rokov za mimoriadne zvýhodnenú cenu.

Kapely si prinesú svoje tričká, plagáty, merchandising a bude sa podpisovať a fotiť pred špeciálnou Slnko stenou.

Celých trinásť rokov vydáva Slnko Records originálnu slovenskú hudbu práve pre ľudí, ktorí hudbu zbožňujú, denne ju počúvajú a hlavne, ako je to v prípade Slnka, ju aj podporujú.

„Myslím, že takúto akciu dlžíme nielen naším kapelám, ale hlavne našim fanúšikom a poslucháčom,” hovorí vydavateľka Shina, ktorá na mikulášsky sviatok zverejnila kompiláciu zo všetkých tohtoročných Slnko albumov.

„Môžete si ju stiahnuť zadarmo. Potom sa nezabudnite vrátiť po albumy, ktoré sa vám zapáčia, ideálne priamo na akciu Slnko Spirit. Budeme ich tam mať všetky,“ s úsmevom dodala Shina,  zakladateľka vydavateľstva Slnko Records.

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM SLNKO SPIRIT

Intro: DJ Biba od 19:00

Horný stage:
20:00 – 20:40 Hviezda
21:00 – 21:40 Talent transport – krst albumu
22:00 – 22:40 Živé kvety
23:00 – 23:40 Zlokot – krst albumu
00:00 – 00:40 Bad Karma Boy

Dolný stage:
20:30 – 21:00 DJ Peter Bálik
21:40 – 22:00 Zuzana Homolová
22:30 – 23:00 Katarzia
23:20 – 24:00 DJ Tomáš Sloboda

After párty
00:40 DJ Magálová

[message_box title=““ color=“red“]Predpredaj lístkov na Slnko Spirit > TU
Facebook event Slnko Spirit > TU
Kompiláciu Slnko Artists 2014, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo, nájdete > TU[/message_box]

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu