Čo je dobré na spojení vane, auta, posilňovne, kontajneru a alkoholu? Naozaj platí, že „sex predáva“? Páčilo by sa Justinovi Timberlakovi, keby vedel, že propaguje slivovicu? Na novom pravidelnom evente Rady pre reklamu a Klubu reklamných agentúr Slovenska sa dozviete čo v reklame ešte „áno“ a čo už rozhodne „nie“, aby bola inšpiratívna, funkčná a zároveň zodpovedná.

Rada pre reklamu a Klub reklamných agentúr prichádzajú s novým podujatím – Raňajky s reklamou.

Bude to pravidelný rýchlokurz na ktorom sa účastníci dozvedia, čo v reklame ešte „áno“ a čo už rozhodne „nie“, aby bola inšpiratívna, funkčná a zároveň zodpovedná.

Podujatie sa ponesie v uvoľnenej atmosfére, prinesie príklady z praxe, skúsených spíkrov, priestor pre diskusiu a dpbré raňajky.

Podujatie je určené pre ľudí z reklamy, kreatívcov, marketingových manažérov a vlastne pre všetkých, ktorí sa chcú o reklame dozvedieť niečo užitočné.

Po prvý raz odštartujú už vo štvrtok 24. septembra o 8.30 hod. v kaviarni Foxford na Laurinskej ulici v Bratislave. Témou bude alkohol v reklame.

Na Raňajkách s reklamou si vypočujete aj prednášku „desatoro reklamy na alkohol“ Evy Rajčákovej, výkonnej riaditeľky Rady pre reklamu a zistíte na čo si treba dať pozor pri propagácii alkoholu.

Na stretnutí odznejú aj skúsenosti s uplatňovaním zodpovednej komunikácie v SABMiller, druhej najväčšej pivnej spoločnosti na svete a svoje 7-ročné poznatky o alkohole príde porozprávať aj Alexander Smik, riaditeľ reklamnej agentúry Apple Pie.

Rada pre reklamu a KRAS spúšťajú nový event Raňajky s reklamou - hostia
zdroj: RPR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu