koláž: Mediahub.sk

Rada pre vysielanie a retransmisiu udelila na dnešnom rokovaní súhlas s prevodom licencií rádií Jemné a Europa 2. Spoločnosť Bauer Media Group, ktorá na Slovensku už vlastní úspešné Rádio Expres, tak môže sfinalizovať kúpu rádií Jemné a Europa 2.

„Súhlas Rady pre vysielanie a retransmisiu nám umožní ďalej zveľaďovať naše vedúce postavenie na trhu,“ povedal Ivan Antala, generálny riaditeľ Rádia Expres.

„Plánujeme investovať do nových formátov a zaujímavého obsahu. Toto sú komponenty potrebné na to, aby slovenský rádiový trh mohol efektívne konkurovať rastúcej konkurencii digitálnych globálnych platforiem. Na slovenskom trhu máme veľké plány,“ uviedol Ivan Antala.

Rádiá Expres, Jemné a Európa 2 spolu s ich online produktami bude od októbra po zmene názvu spoločnosti EXPRES MEDIA exkluzívne zastupovať spoločnosť BAUER MEDIA Slovakia.

Obchodná riaditeľka Rádia Expres Lenka Čamborová vysvetlila, že pod novým názvom BAUER MEDIA Slovakia pôjde o najsilnejšiu inzertnú ponuku na slovenskom rádiovom trhu.

„Sme pripravení na výzvu, ktorá prispeje k rozšíreniu portfólia. Prinesieme aj nové technologické inovácie, ktoré našim partnerom postupne predstavíme. Využijeme naše skúsenosti z trhu, ako aj skúsenosti poprednej európskej audio skupiny Bauer Media Audio. Tešíme sa na prehĺbenie spolupráce s našimi klientami a nové možnosti audio reklamy pre našich súčasných, ako aj budúcich partnerov,“ uviedla Lenka Čamborová.

Spoločnosť EXPRES MEDIA zmení svoj názov na BAUER MEDIA Slovakia 1. septembra 2021.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu