moderátori na spoločnej fotografii (zdroj: Radio Services)

Najväčšie slovenské zimné stredisko Jasná v Nízkych Tatrách bude už tento víkend hostiť svetovú ženskú elitu v zjazdovom lyžovaní. Preteky v Jasnej sú naplánované na 6. a 7. marca 2021 a na programe budú technické disciplíny, čiže slalom a obrovský slalom.

Nízke Tatry tak privítajú svetovú špičku zjazdárok na čele so Slovenkou Petrou Vlhovou či Američankou Mikaelou Shiffrinovou. Účastníčky budú až z 22 krajín. O tom, že toto prestížne podujatie bude veľké, niet pochýb.

V Jasnej sa však nepredstaví len lyžiarska elita. Historicky po prvýkrát sa totiž spojili aj dve rádiá, ktoré síce hudobne nemajú nič spoločné, ale moderátori sú aj napriek tomu na jednej vlne, pokiaľ ide o humor.

Moderátori Europy 2 – Láďo a Janka – a moderátori Anténa Rock – Tomaggio a Mary – spolu vysielajú rannú show počas celého týždňa priamo z dejiska šampionátu.

Okrem toho sa poslucháči a diváci môžu tešiť na Štúdio Jasná, ktoré je s Tomaggiom s Láďom pripravené každý deň po 18-tej na Facebooku rádií Europa 2 a Anténa Rock a na Facebooku Ski World Cup Jasná.

Prinesú svojim poslucháčom veľa rozhovorov, zákulisie šampionátu a skvelé ceny – to všetko v live-streamoch svetového pohára počas celého týždňa.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu