Rádio Anténa Rock sa bude hecovať na Banskobystrickom maratóne – na prvom veľkom bežeckom podujatí „po korone“

V sobotu 5. júna sa v Banskej Bystrici uskutoční jubilejný 10. ročník populárneho mestského maratónu.

Jediný večerný maratón v strednej Európe a tretí najväčší maratón na Slovensku bude výnimočným aj vďaka tomu, že pôjde o prvé podujatie tohto druhu po viac ako roku pandemických opatrení. 10-te výročie oslávi aj kompletným nazvučením trate Rádiom Anténa Rock. Pôjde o svetový unikát, ktorý posúva tento zážitok na novú úroveň.

Banskobystrický maratón je multišportový koncept, kde popri bežcoch súťažia inline korčuliari a kolobežkári. Kuriozitou sú aj neoficiálne Majstrovstvá Sveta v polmaratóne naboso a tradične si na polmaratónskej trati zmerajú sily aj zamestnanci Ministerstva obrany.

Zážitkový koncept pre najširšiu aktívnu verejnosť ponúka okrem maratónu, polmaratón, polmaratónsku trojčlennú štafetu a hobby beh na 3,4 km. Kto si netrúfne na 21 km na korčuliach či kolobežke, môže skúsiť hobby 7 km okruh, vhodný aj pre rodiny s deťmi.

A práve na 7 kilometrovej trati si trúfa aj moderátor Tomaggio z Anténa Rock, ktorý si polmaratónsku 21-tku bratsky rozdelí s jedným poslucháčom rockového rádia a jedným športovcom.

Celá trať bude ozvučená rockovými peckami Anténa Rock, ktoré budú účastníkov hecovať k výbornému výkonu.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu