Zmeny vo vysielaní rádia sa udejú špeciálne 30. júna, pri príležitosti odovzdávania vysvedčení. Rádio odvysiela aj hitparádu s najväčšími párty hitmi uplynulých desaťročí.

Rádio sa rozhodlo upraviť vysielanie v deň 30. júna, keďže je to významný deň pre poslucháčov a spája sa so spomienkami na vysvedčenie, prvý prázdninový deň a začiatok dovolenkového obdobia.

„Našim fanúšikom sme sa rozhodli v deň vysvedčenia spríjemniť začiatok letných prázdnin a dovoleniek ich obľúbenou hudbou. Chceme im dokázať, že sme skutočne vhodným partnerom pri každej príležitosti. A že hudba je našou najvyššou prioritou,“ povedal o špeciálnom dni generálny riaditeľ Rádia BEST FM Dušan Kalný.

Súčasťou Párty dňa v éteri rádia bude aj hitparáda TOP 25 párty skladieb a spomienky známych ľudí, ktorí vedeli v minulosti roztancovať davy.

„Rebríček sme zoradili priamo v rádiu. Je zmesou rôznych skladieb, a tak môžem pokojne povedať, že každý si príde na svoje. Hitparáda bude vysielaná v našom popoludňajšom bloku, premiérovo od 14.00-16.00 hod.,“ dodal Dušan Kalný.

V tento deň rádio upraví aj svoju zvukovú grafiku.

Cieľovú skupinu a poslucháčsku základňu rádia tvoria vysokoškolsky vzdelaní ľudia vo veku 30 až 49 rokov, obyvatelia väčšieho mesta, aktívne žijúci a nadpriemerne zarábajúci.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu